Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Як обрати надійного страхового партнера

13 січня 2017
Переглядів:
92117
AgroNews130101.jpg

Сьогодні кожен фермер може захистити себе від агроризиків за допомогою страхування врожаю. Але українські аграрії часто побоюються всіляких схем шахрайства на ринку страхових послуг, ризикуючи тим самим втратити врожай без будь-якої компенсації.  Як обрати надійного партнера розповідає гендиректор компанії «Агрориск», експерт в області агрострахування Володимир Юдін.

«Якщо б українські аграрії більше довіряли послугам агрострахування, то вони ніколи б не переймалися через погодні умови. Крім мінімізації можливих фінансових ризиків щодо втрат врожаю, агрострахування, по суті, є рятувальним кругом, що дозволить  фермеру утриматися «на плаву» в критичній ситуації», - впевнений гендиректор компанії «Агрориск»  Володимир Юдін.

Експерт переконаний, що аграріям треба ретельно прораховувати всі можливі ризики в своїй діяльності, страхуючи свої посіви, адже це дає впевненість у відшкодуванні можливих збитків у разі настання форс-мажорних обставин. При цьому треба пам’ятати: вірогідність отримання страхових виплат прямо пропорційна надійності вашого страхового партнера, а отже при його виборі краще звернутися за допомогою до людей, що безпосередньо працюють на ринку страхових послуг – тобто страхових брокерів.

Читайте також: Як змінити ставлення аграріїв до страхування

«Від надійності страхової компанії, в кінцевому рахунку, залежить те, наскільки оперативно фермер отримає належні йому страхові виплати в разі настання форс-мажорних обставин. Я б порекомендував звертатися до страхових брокерів, які підбирають найбільш оптимальні умови агрострахування. Наприклад, компанія «Агрориск» працює тільки з перевіреними страховими компаніями. Наші фахівці дозволяють підібрати клієнту найбільш оптимальні умови страхування з урахуванням його побажань і, звичайно ж, фінансових можливостей. При цьому, «Агрориск» несе відповідальність перед клієнтами за умовами укладеного договору», - зазначає Володимир Юдін.

«Позиція компанії «Агрориск» по компенсації збитків завжди залишається твердою - якщо має бути виплата, то вона відбувається», - констатує експерт.

Так, страховиками за участі компанії «Агрориск» по зимі 2015-2016 років були відшкодовані збитки ТОВ  "АПК"Зачепілівське" у розмірі 2. 510 998,66 грн,  ТОВ "Зборівські Лани" (1 317 543,83 грн), ТОВ «Княжі Лани» (335 687,29 грн), СТОВ «Агрофірма "Україна Нова"» (263 579,70 грн).

За підсумками літа 2016 вже виплачені такі суми:

«Лотівка Еліт (1 648 762,50 грн та 25 356,81 грн),

«Подільський Кристал» (1 080 898,56 грн)

«Тракт» (1 067 190,00 грн).
 
Також виплати через збитки, завдані посухою,  приблизно на 30.000.000 грн будуть проведені в січні-лютому 2017 року.

Читайте також: Що робити аграріям, якщо відсутні фінансові резерви на покриття збитків?

«Ці цифри красномовно свідчать про те, що такий фінансовий механізм, як агрострахування, є дієвим та допомагає аграріям не залишитися, образно кажучи, біля розбитого корита. Відрадно, що потроху наші фермери починають це усвідомлювати. Адже бути впевненим на 100%, що його обійдуть стороною форс-мажорні обставини природного, або, припустимо, техногенного характеру, не може ніхто», - підкреслив Володимир Юдін.

Довідкова інформація про «Агрориск».

13 січня 2017 12:16
переглядів:
92117
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси