Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Гібриди кукурудзи Pioneer® показали високі результати у конкурсі врожайності США

12 січня 2017
Переглядів:
72926
logo_pioneer.jpg

Фермери, які вирощують насіння бренду Pioneer®, виграли 7 національних і 199 штатних титулів в 2016 році.

Гібриди кукурудзи бренду Pioneer® продовжують приносити великі перемоги учасникам конкурсу врожайності, організованому Національною асоціацією виробників кукурудзи (НАВК) (США). НАВК вручила сім національних і 199 штатних титулів виробникам, які використовували насіння марки Pioneer® і взяли участь в щорічному Національному конкурсі врожайності кукурудзи.

«Наші переможці 2016 року продемонстрували, що тривалі інвестиції в генетику насіння в поєднанні з неперевершеною підтримкою команди професіоналів Pioneer допомагають виробникам досягати максимальної продуктивності, — каже Стів Рено, віце-президент DuPontPioneer, регіональний директор по США і Канаді. — Успіхи в нашій дослідницькій програмі кукурудзи приносять більш високий рівень генетичної вигоди для клієнтів. У поєднанні зі збільшенням локального тестування ми досягаємо поліпшення врожайності для виробників по всьому кукурудзяному поясу».

Читайте також: Як DuPont Pioneer Україна захищає насіння від підробок

Десятки гібридів кукурудзи бренду Pioneer® добре зарекомендували себе в конкурсі врожайності 2016 року. Бренд Pioneer P1197 лідирував у списку переможців, завоювавши 69 штатних і дві національні нагороди.

«Ми особливо пишаємося показниками сімейства бренду Pioneer P1197 в конкурсі врожайності, — зазначив Рено. — Крім того, врожайність P1197 дозволила отримати додатково понад 5 центнерів з кожного гектара на 1600 фермерських полях з 6000, де цей гібрид вирощувався в порівнянні з іншими».

DuPont Pioneer нещодавно оголосила про асортиментну лінійку гібридів кукурудзи на 2017 рік, яка включає 29 нових генетичних платформ і 53 нових продукти. Чи то прагнучи до найвищих показників врожайності, чи то перебуваючи в пошуку рішень для найскладніших територій, це кукурудзяне портфоліо надасть сільгоспвиробнику інструменти, які дозволять йому бути впевненим в отриманих результатах.

Читайте також: Названо переможців Загальноукраїнського конкурсу врожайності «Піонер Максимум»

«Вітаємо переможців Pioneer в конкурсі врожайності, — сказав Рено. — Наші клієнти спостерігають відмінні результати врожайності з цими продуктами, і будуть бачити ще більший успіх з нашими новими продуктами, які ми будемо пропонувати в майбутньому».

Конкурс врожайності НАВК - це щорічне змагання серед виробників кукурудзи в США, метою якого є капіталізація високогенетичного потенціалу врожайності сучасних гібридів кукурудзи. Він також сприяє розвитку стійких нових та інноваційних методів управління, які призводять до підвищення врожайності. Виробники змагаються в шести класах виробництва кукурудзи: два - для незрошуваних, два - для no-till/strip till незрошуваних, один - для no-till/strip till зрошуваних і один - для зрошуваних земель.

Довідка: Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»®.
 

12 січня 2017 12:01
переглядів:
72926
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі