Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Андрій Ярмак: Україна стане другим найважливішим гравцем на світовому ринку цибулі

11 січня 2017
Переглядів:
1375
85.jpg

Україна має всі шанси стати потужним світовим гравцем з експорту цибулі. У цьому переконаний експерт ФАО Андрій Ярмак.

Експорт цибулі з України у 2015 році зріс на 42,9%, до 2,966 млн дол. Ці цифри наочно доводять, що експорт цибулі має величезний потенціал для України, а увага до її вирощування буде  лише зростати.

«Багато років тому ми провели першу цибулеву конференцію в Україні в самий розпал найбільшої кризи цін на цибулю. Саме тоді я говорив про те, що з часом Україна стане другим найважливішим гравцем на світовому ринку цибулі. Експерти з Польщі сміялися з моїх слів. Адже у них була нижчою собівартість, і вони не використовували крапельне зрошення. Вже багато років Польща знижує виробництво цибулі, бо її нарощує Україна. У нас вже з'явилися перші ознаки системної роботи з експортом та просування інших продуктів, крім власне "круглої жовтої цибулі". Але шлях ще довгий. І у нас є чудовий мотиватор - Нідерланди. На ринку залишаються найсильніші, а ринок цибулі поступово глобалізується. І так, ми можемо бути кращими за них», - написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук експерт ФАО Андрій Ярмак.

Варто відзначити, що сьогодні у Нідерландах площа під цибулею у порівнянні з 2000 роком збільшилася на 65%. Майже 90 відсотків цибулі експортується в 120 країн світу. Нідерланди мають хорошу міжнародну позицію на ринку через високу якість і відносно низьку ціну на цибулю та хорошу сільськогосподарську логістику. Німеччина є найбільшим покупцем нідерландської цибулі (експорт за 2015 рік склав 64 млн євро),  потім Великобританія (52 млн євро), Сенегал (44 млн євро), Бельгія (40 млн євро), Бразилія (30 млн євро).

11 січня 2017 16:49
переглядів:
1375
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.