Виробники алкоголю вимагають розібратися з корупцією в "Укрспирті"

11 січня 2017
Переглядів:
731
26ssffg.jpg

Асоціація виробників алкоголю і асоціація "Укргорілка", які об'єднують усіх легальних виробників алкогольної галузі, направили відкритий лист Міністру аграрної політики та продовольства України Тарасу Кутовому з вимогою розібратися в ситуації навколо ДП "Укрспирт".

За словами представників асоціацій, зловживаючи своїм монопольним становищем на ринку, з 1 січня 2017 року "Укрспирт" необґрунтовано підвищив закупівельну ціну на спирт для виробників алкоголю.

При цьому в повідомленні наголошується: "Укрспирт" здійснює закупівлі основної сировини непрозоро і за цінами, вищими за ринкові, що свідчить про системну корупцію в дежконцерні. Крім того, країна наповнена величезною кількістю контрафактного спирту, який вже викликав сотні отруєнь і смертей українців. З урахуванням ситуації, що склалася, а також постійно зростаючих акцизів вже друге підвищення цін на спирт за короткий період є злочином" - йдеться у відкритому листі.

Представники асоціацій вимагають у Тараса Кутового терміново розібратися зі злочинною діяльністю "Укрспирту", причинами якої, на їхню думку, є або покривання міністром корупційних дій, або непрофесійне управління підвідомчим йому держконцерном.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

11 січня 2017 13:46
переглядів:
731
Додати коментар
14 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі