Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

КУН – бренд, що викликає довіру

AgroNews110101.jpg

Директор ТОВ «Козацьке» Чернігівської  області Сергій Чубовський поділився своїми враженнями від роботи техніки Кун та планами по оновленню технічного парку господарства.

- Яка техніка КУН є у вашому господарстві? Оцініть якість її роботи.

- З технікою КУН почав працювати 4 роки тому. Спочатку придбав сівалку PLANTER 3 М.  Досить зручна у користуванні.  Точно та рівномірно висіває насіння. Ширина  міжряддя легко регулюються, можна висівати будь-який посівний матеріал. Є можливість  чітко контролювати процес, коли потрібно, зупиняти автоматично або вручну. Як на мене, найкращим показником якості є те, що в минулому році ми придбали ще одну аналогічну сівалку.

Але це ще не все. Також у нас в господарстві є 8-ми корпусний плуг MULTI-LEADER бренду КУН. Працює чудово, навіть на наших важких ґрунтах. Зараз як раз обробляємо площі після кукурудзи. Там, де інші плуги не справляються, він прекрасно себе показує.  Зручний та легкий в роботі.

- Чому вибрали саме техніку КУН?

- Для невеликих господарств техніка КУН прийнятна з точки зору співвідношення ціни та якості. Ми змогли придбати без кредитів – за власні кошти.  До того ж  про КУН дізнався давно. Досить відомий бренд. До речі, нічим незаплямований, тому і викликає довіру.   Інформацію про компанію часто зустрічаю в рекламних матеріалах, на виставках. Багато позитивних відгуків чую від представників сусідніх господарств. Немає кращої реклами, ніж рекомендації колег.

- Послугами якого дилера скористались при покупці?

- Купували через дилерську мережу – компанію "Техноторг". Дилери також працюють на належному рівні. Надавали вчасно усю інформацію, працюють швидко та на результат.

- Чи плануєте купувати техніку КУН в майбутньому?

- Звичайно. На цьому не збираємось зупинятись, плануємо оновлювати технічний парк. Хочемо придбати ще один плуг, тільки вже не з суцільним відвалом. Також обов’язково купимо два розкидачі міндобрив від КУН.

Довідка: ТОВ «Козацьке», Чернігівська обл., Бобровицький р-н, с.Козацьке. Земельний банк – 2 500 га.
Займається вирощуванням пшениці, кукурудзи, соняшнику, цукрового буряку, овса.

остані коментарі

Анонси