Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Агрокомпанія у Києві ухилилися від сплати податків на 59 млн грн

11 січня 2017
Переглядів:
726
10.jpg

Співробітники податкової міліції Офісу великих платників викрили київське підприємство, яке ухилилося від сплати 59 млн грн. податків. Про це написав на своїй Фейсбук-сторінці перший заступник голови ДФС Сергій Білан.

За його інформацією, підприємство неправомірно сформувало валові витрати і податковий кредит на 134 млн грн. Зокрема, керівники компанії неправомірно віднесли до податкових витрат операції з придбання сільгосппродукції у ряду підприємств, в результаті чого ухилилися від сплати податку на прибуток на 59 млн грн.

За даними ДФС, зазначені операції були безтоварними і проводилися для безпрецедентного завищення валових витрат.

Крім цього, посадові особи зазначеної компанії здійснювали безтоварні операції для подальшого експорту сільгосппродукції, за рахунок яких нарощувався податковий кредит, і заявляли до відшкодування з держбюджету понад 75 млн грн.

Зараз стосовно керівників компанії відкрито кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків, привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

11 січня 2017 09:15
переглядів:
726
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.