Створення фітосанітарної інспекції сприятиме виходу українських продуктів на ринок ЄС лише в теорії

11 січня 2017
Переглядів:
871
44.jpg

Створення фітосанітарної інспекції в Україні на вимогу ЄС тільки теоретично наблизить перспективу виходу українських товарів на європейський ринок. Таку думку висловив президент Асоціації «Свинарі України» Артур Лоза.

«З появою такого органу перед українською продукцією теоретично відкривається перспектива поставок в ЄС. Хоч вона досить віддалена, але, все-таки, буде сприяти розширенню експортного потенціалу нашої країни», - зазначив експерт.

За його словами, відсутність фітосанітарної інспекції унеможливлює теоретичний вихід української продукції на ринок ЄС.

У той же час, як зазначив Артур Лоза, шлях вітчизняного продовольства на європейський ринок залежить від цілого ряду додаткових умов - перш за все, від імплементації «євроінтеграційних законів».

Заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль повідомила, що Україна повинна буде провести в 2017 році три реформи, передбачені Угодою про асоціацію з Європейським Союзом: стосуються процедури держзакупівель, створення фітосанітарної інспекції та дії Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислових товарів (ACAA).

За матеріалами: ГолосUA

11 січня 2017 08:08
переглядів:
871
Додати коментар
16 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі