Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Україна втрачає експорт яєць

10 січня 2017
Переглядів:
1282
24sddf.jpg

Україна в 2016 році експортувала яєць в шкаралупі на $ 45,49 млн, що в 1,7 рази менше, ніж роком раніше, повідомила Державна фіскальна служба.

Згідно з її даними, в натуральному вираженні експорт скоротився на 14,5% - до 50,68 тис. тонн в порівнянні з 2015 роком.

За 2016 рік Україна також скоротила імпорт яєць в 2,3 рази, до 4,45 тис. тонн, у грошовому вираженні - в 2,8 рази, до $ 16,19 млн.

Експорт сухих і рідких яєчних продуктів зріс у 2016 році - на 7,8%, до 3,57 тис. тонн, у грошовому вираженні скоротився в 1,6 рази, до $ 29,87 млн.

Найбільшими експортерами яєць і яєчних продуктів з України є компанії "Авангард" і "Овостар Юніон".

За матеріалами: Сегодня

10 січня 2017 15:53
переглядів:
1282
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.