Іван Слободяник: Укрдержфонд вперше надав фінансову підтримку кооперативному руху

03.01.2017 18:09
 • Членів СОК “Зерновий” – ФГ «Ярина – 1» і ФГ «Веселка» було обрано для надання безвідсоткових кредитів на п’ять років на суму 500 тис. грн та 100 тис. грн відповідно. Фермерські господарства подавали заявки на отримання коштів з цільовим призначенням внесення їх в пайовий фонд кооперативу “Зерновий” з подальшим використанням для будівництва першого кооперативного елеватора.

  Елеватор знаходиться в смт Васильківка Дніпропетровської області і будується за підтримки Канадського кооперативного зернового проекту, метою якого є розширення економічних можливостей для малих та середніх зернових господарств. З відомої практики діяльності кооперативів така цільова державна підтримка кооперативного руху здійснюється вперше.

  «Підтримка “Зернового кооперативу” – це гарний приклад вдалого поєднання та синергії державних, міжнародних та приватних фінансових ресурсів», – сказав Іван Слободяник.

  Читайте також: 2017 стане роком боротьби фермерів за право існування – Іван Слободяник

  Але, на жаль, саме цей інструментарій чомусь не є цікавим та не знаходить відповідної підтримки з боку влади, що і стало причиною того, що Іван Слободяник написав заяву про звільнення з посади генерального директора Українського державного фонду підтримки фермерських господарств у зв’язку з відсутністю реальної прямої підтримки фермерським господарствам та дрібним виробникам.

  Нагадаємо, прагнучи змінити ситуацію у вітчизняному аграрному секторі, Іван Слободяник приєднався до «Руху нових сил» Михайла Саакашвілі, де опікуватиметься аграрною сферою та сільською проблематикою.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: