Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Червонокнижний осетр загине з вини чиновників Держрибагентства?

27 грудня 2016
Переглядів:
1559
osetr.jpg

Україна ризикує втратити унікальне племінне стадо азовської популяції російського осетра і білуги, евакуйоване минулого року під ворожим вогнем з території Павлопольського водосховища в Донецькій області.

Керівництво Державного агентства рибного господарства намагається «видворити» найціннішу генетичну колекцію з території Дніпровського осетрового рибовиробничого заводу в Херсонській області. У ситуацію просять терміново втрутитися міністра аграрної політики і продовольства України Тараса Кутового.

За інформацією видання, договір про тимчасове утримання стада на заводі закінчується 31 грудня 2016 р., і чиновники Держрибагентства Василь Плічко, Олена Адамчук та Яніна Здовбицька не мають наміру продовжувати його дію. Вони наполягають на терміновому перевезенні стада в інше місце. Експерти ж вважають, що такі дії в зимовий час загрожують загибеллю риби.

«Ми ставимо під загрозу живий матеріал для подальшого відновлення і збільшення Україною промислового відтворення азовських осетрових риб», — попереджає директор Інституту рибного господарства і екології моря Леонід Ізергін.

Щоб врятувати цінні осетрові породи, власник стада — компанія «Донфільтр» звернулася до Тараса Кутового з проханням продовжити договір з Дніпровським ОРЗ.

Мова йде не просто про рибу, а про надбання нації. Без осетрового стада Україна не зможе відновлювати популяцію цінних порід риб в Дніпрі, Азовському і Чорному морях, пише видання і нагадує, що евакуація 3 т риби цінних порід з території Павлопольського водосховища в Донецькій області коштувала поранень декільком бійцям ЗСУ і співробітникам підприємства «Донфільт».

Бійці АТО і працівники у вересні 2015 р. ризикували своїми життями, вважаючи, що рятують національне надбання, гордість нашої країни. Невже голова аграрного відомства дозволить бюрократам його знищити? Або хтось навмисне штовхає «Донфільтр» до продажу унікального стада, бажаючи прикупити його задешево?

За матеріалами: kurkul.com

27 грудня 2016 19:11
переглядів:
1559
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.