Аграрна партія продає Херсонську парторганізацію?

15.12.2016 20:29
 • Посилання: https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/hersonskaya-partiynaya-oblastnaya-yacheyka-IDpbYYa.html

  Журналіст подзвонив за вказаним номером телефону,  аби дізнатися деталі. Виявилося,  що  це номер  Тетяни Мокріді, заступника керівника Центрального виконавчого  апарату АПУ Романа Безсмертного. Вона спростувала цю  інформацію. Подаємо деталі розмови:

  Журналист: Алло. Алло, Татьяна?

  Тетяна Мокриді: Да

  Журналіст: Здравствуйте Татьяна, меня зовут Надя я нашла Ваше объявление на OLX нас интересовала Херсонская партийная ячейка, готовы купить, Вы еще не продали?

  Тетяна Мокріді: Вы с ума сошли? Вы куда звоните?

  Журналіст: Я Ваш номер нашла на OLX под объявлением

  Тетяна Мокріді:  Вы сошли с ума. Я не имею к этому никакого отношения, это если мой телефон на OLX, значит кто-то со мной жестоко пошутил, это нормально я могу дань телефон человека, который дал номер на OLX, я такими вещами не занимаюсь. До свидания.

  Журналіст:  До свидания.

  За даними нашого джерела в АПУ,  інформація про продаж  шириться рядами херсонських  партійців.  «Називають суму 20 тисяч доларів за місяць», – говорить  співрозмовник видання на правах анонімності. Хоча, раніше ця обласна  організація, за його словами,  мала віддавати  в загальну казну  в Київ 85 тисяч гривень.

  Нагадаємо, що  вчора сайт «Херсонские вести» повідомив, що лідер Аграрної партії України (АПУ) Віталій Скоцик сьогодні представить в Херсонській області нового голову обласної партійної організації – Василя Зеленчука. Останній  є депутатом Херсонської облради  від  Радикальної партії Олега Ляшка. За інформацією джерела цього видання, по лінії керівника центрального апарату Аграрної партії Романа Безсмертного куруватиме Миколаївську, Запорізьку, Херсонську та Одеську області екс-глава ХОДА Борис Сіленков.

  Втім, сьогодні  на сайті «Саміздат» з’явилася  інформація,  що в.о. голови облорганізації Аграрної партії Микола Халупенко спростовує інформацію, про призначення нового  керівника Херсонської  партійної організації. «Ні я, ні Дмитро Моторний (токож в.о.  голови облорганізації Аграрної партії — ред.) про  це  не знають. Зараз, згідно програмі візита, ми проводимо зустрічі з  колективами по області», — цитує видання його слова з ресурсу «Самиздату».

  На сайті Аграрної партії України відсутня інформація про спростування новин про можливе призначення Василя Зеленчука з  посиланням на Миколу Халупенка. Цікаво, що на офіційній сторінці Херсонської партійної організації зазначається, що  головою є Олександр Паливода

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: