Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Українці можуть мати ферми в Канаді та наймати гондурасців

222.png

Всім відомо, що Канада є одним з лідерів в галузі сільського господарства. Країна входить до складу провідної п'ятірки виробників продуктів сільського господарства і експортує яловичину, свинину, злаки (в основному пшениця і ячмінь), олійні культури, оброблені продукти, свіжі овочі і фрукти. Тут кількість підприємств і ферм перевищує позначку в два мільйони.

Кажуть, що в Канаду можна виїхати, тільки гарувати на нескінчених полуничних плантаціях. Але є й інші варіанти! Які можливості Канада відкриває для українських фермерів, як правильно іммігрувати в Канаду і налагодити там бізнес - в спецпроекті AgroNews.ua і Траст Канада «Робота і бізнес в Канаді для аграріїв».

«Сільське господарство є важливою галуззю в Канаді. З її великою територією і невеликим населенням, Канада має потребу у значній кількості працівників і бізнесменів, які можуть сприяти подальшому розвитку аграрного бізнесу. З цієї причини федеральний і провінційні уряди створили імміграційні програми для контрактників і бізнесменів, які хотіли б застосувати свої навички і знання в Канаді, отримавши «робочу візу» (студентська віза плюс дозвіл на роботу) за спрощеною схемою»- зазначає Дмитро Козонак, Авторизований канадський імміграційний агент в Україні, співзасновник інтернет-видання trust-canada.net

Тож,  які існують легальні програми для роботи за наймом у Канаді?

Без мови, без кваліфікації - таки на плантації

Деякі програми націлені на працівників з конкретних країн. Наприклад, Програма Квебеку дозволяє роботодавцям наймати працівників з Гватемали, Гондурасу і Сальвадора.

Федеральна програма для сезонних сільськогосподарських робітників націлена на кандидатів з країн Карибського басейну і Мексики.

Сільськогосподарські робітники з інших країн можуть працювати на умовах ліцензії тимчасових іноземних робітників (TFW) - так званий Сільськогосподарський потік (Agricultural Stream). Існує потреба в низькокваліфікованих сільськогосподарських працівниках (можуть претендувати на роботу без знання мови), а також в керівниках, менеджерах, механіків та інших кваліфікованих працівниках. Якщо TFW найняли як кваліфікованих робітників, вони можуть подавати на постійне місце проживання під Експрес в'їзд (Express Entry) або за деякими провінційним програмам імміграції.

Канада - країна, що приділяє велику увагу розвитку сільського господарства. Саме тому в програму імміграції введена окрема категорія для кандидатів, бажаючих придбати ферму.

Купи ферму - і живи спокійно

Бізнесмени та директора / менеджери, з досвідом управління фермою можуть претендувати на програму провінції Манітоба. Вони повинні:

- Мати принаймні трирічний досвід управління фермою

- Мати мінімальну персональну суму 350 000 канадських доларів (всі активи, які вони мають під своїм ім'ям, такі як банківські рахунки, нерухомість, цінні речі, і ін.)

- Бути в змозі інвестувати щонайменше 150 000 канадських доларів (щоб купити ферму)

- Бути в змозі показати свою адаптивність

- Бути готові жити принаймні перші 2 роки в провінції Манітоба

- Бути готовими здійснити ознайомчий візит до Канади мінімум на 5 робочих днів.

Є багато інших можливостей для іноземних інвесторів, які хотіли б інвестувати в сільське господарство в Канаді без необхідності подавати заяву на постійне місце проживання. Ви можете звернутися до експертів Траст Канада, щоб дізнатися цікаві деталі і підібрати найкращий варіант конкретно для вас.

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси