Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Як DuPont Pioneer Україна захищає насіння від підробок

14 грудня 2016
Переглядів:
1669
AgroNews141201.jpg

Контрафакт  на насіннєвому ринку є наскрізною проблемою. Тому сільгоспвиробники повинні бути уважними, купуючи посівний матеріал, оскільки неоригінальне насіння не лише не виправдає очікуваних результатів, а й може призвести до втрати врожаю та значних фінансових збитків. Керівник проектів DuPont Pioneer Україна Наталія Літостанська розповіла про те, як у компанії захищають насіння від підробок. 

«Висока врожайність наших партнерів була б неможливою без висівання оригінального насіня ТМ Pioneer. DuPont Pioneer – інноваційна компанія, яка вже 90 років працює над вдосконаленням та провадженням новітніх технологій», - зазначає Наталія Літостанська.

«Компанія робить все можливе, аби захистити сільгоспвиробника та насіння від можливих підробок. Ми завжди звертаємо увагу, як відлічити наше оригінальне насіння від фальсифікату. Україна – перша країна, у яку поставляється насіння з голограмою Pioneer - новою системою захисту. Для нас важливо, щоб сільгоспвиробник отримав те, чого очікує: високу врожайність, якісні показники. Завдяки оновленій системи захисту насіння DuPont™, кожен наш гібрид захищений від підробок», - розповіла Наталія Літостанська.

Вона зазначила, що проблема підробленого насіння на ринку України у фокусі уваги компанії DuPont Pioneer. «Жодний факт підробки нашої продукції не залишається без уваги, звертаємося завжди до правоохоронних органів», - сказала Наталія Літостанська.

DuPont Pioneer прагне впевненості, що всі сільгоспвиробники, які купують насіння компанії, дійсно отримають оригінальне насіння DuPont™.

 

 

14 грудня 2016 17:37
переглядів:
1669
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.