Як DuPont Pioneer Україна захищає насіння від підробок

14 грудня 2016
Переглядів:
1292
AgroNews141201.jpg

Контрафакт  на насіннєвому ринку є наскрізною проблемою. Тому сільгоспвиробники повинні бути уважними, купуючи посівний матеріал, оскільки неоригінальне насіння не лише не виправдає очікуваних результатів, а й може призвести до втрати врожаю та значних фінансових збитків. Керівник проектів DuPont Pioneer Україна Наталія Літостанська розповіла про те, як у компанії захищають насіння від підробок. 

«Висока врожайність наших партнерів була б неможливою без висівання оригінального насіня ТМ Pioneer. DuPont Pioneer – інноваційна компанія, яка вже 90 років працює над вдосконаленням та провадженням новітніх технологій», - зазначає Наталія Літостанська.

«Компанія робить все можливе, аби захистити сільгоспвиробника та насіння від можливих підробок. Ми завжди звертаємо увагу, як відлічити наше оригінальне насіння від фальсифікату. Україна – перша країна, у яку поставляється насіння з голограмою Pioneer - новою системою захисту. Для нас важливо, щоб сільгоспвиробник отримав те, чого очікує: високу врожайність, якісні показники. Завдяки оновленій системи захисту насіння DuPont™, кожен наш гібрид захищений від підробок», - розповіла Наталія Літостанська.

Вона зазначила, що проблема підробленого насіння на ринку України у фокусі уваги компанії DuPont Pioneer. «Жодний факт підробки нашої продукції не залишається без уваги, звертаємося завжди до правоохоронних органів», - сказала Наталія Літостанська.

DuPont Pioneer прагне впевненості, що всі сільгоспвиробники, які купують насіння компанії, дійсно отримають оригінальне насіння DuPont™.

 

 

14 грудня 2016 17:37
переглядів:
1292
Додати коментар
1 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі