Farmer Atlantik та Exafan представили енергоефективне обладнання для тваринництва

16 листопада 2016
50.jpg

З 8 по 11 листопада у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулася одна з наймасштабніших подій в сфері сільського господарства - XI міжнародна виставка ІнтерАГРО 2016. Подія збирає на одній площадці провідних міжнародних та вітчизняних виробників сільськогосподарської техніки, представників агробізнесу та спеціалізовані медіа. 

Вже вкотре у виставці ІнтерАГРО 2016 прийняли участь компанія Farmer Atlantik та іспанська компанія Exafan, міжнародний партнер ГК «АгроВет Атлантик».  На стенді компанії були представлені системи вентиляції, опалення, охолоджування, зважування, клімат-контролю, а також автоматизовані годівниці, поїлки, станки, загони й силоси.

Варто зазначити, що на стенді була представлена енергозберігаюча лінійка вентиляторів EnergySave від компанії Exafan. Обладнання даної лінійки є енегроефективним, що дозволяє фермеру економити на споживаній електроенергії, а отже і заощаджувати власні кошти без втрати якості експлуатаційних характеристик.

Читайте також: Топ-5 родзинок виставки «ІнтерАгро 2016»

На сьогоднішній день фермери розуміють, що ефективність ведення господарства залежить в тому числі і від використання новітніх технологій, які дозволяють отримувати максимальний результат з мінімальними затратами. Крім того, відвідувачі мали змогу отримати детальну консультацію від провідних спеціалістів компанії. Незважаючи на універсальність представлених систем, в своїй роботі компанія декларує індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє підібрати та створити максимально ефективні умови для утримання тварин на господарстві.

Протягом чотирьох насичених днів на стенді компаній Farmer Atlantik та Exafan велися активні переговори з партерами та клієнтами. Особлива атмосфера доповнювалася звуками іспанської гітари та пригощанням справжнім національним делікатесом – хамоном. 

16 листопада 2016 09:02