Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Я не я і хата не моя: декларації депутатів-аграріїв

03 листопада 2016
Переглядів:
3032
AgroNews021104.jpg

Топовою темою тижня стало подання чиновниками та депутатами електронних декларацій. Якщо наявність у політиків розкішних машин і будинків не стала сюрпризом для українців, то багатомільйонні суми готівкових коштів викликали подив. На руках у чиновників "бідної воюючої країни", яка вже кілька років живе за рахунок кредитів Заходу, виявилися мільярди доларів. У соціальних мережах навіть жартували, що ознайомившись з електронними деклараціями, глава МВФ Крістін Лагард повинна сама попросити кредит у України. Інший із постів у соцмережах звучить так: «Для чого стільки грошей? Їх же неможливо за одне життя витратити. І онуки не зможуть. Гаразд коли в бізнесі. Це гра, ризик, соціальна відповідальність, робочі місця, статус, повага. А готівкою вдома для чого?»

Не людина прикрашає декларацію, а декларація людину

Деякі народні обранці вирішили підійти до процесу заповнення декларації з гумором. Так, лідер Радикальної партії України Олег Ляшко, крім майна і вкладів, задекларував вила. Цей сільськогосподарський інвентар став невіддільним атрибутом виборчої кампанії одіозного політика.

Не обійшлось без казусів і в деклараціях депутатів Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин. На сайті Єдиного державного реєстру декларацій НАЗК з технічних причин не відображається декларація Леоніда Козаченка

Якщо підрахувати задекларовані кошти депутатів-аграріїв, то вийде чималенька сума, а саме 775 739 976 грн.
Народні обранці досить ретельно розписали, чим володіють та що мають.

Так депутат Денис Омелянович згідно з декларацією володіє земельними ділянками загальною площею 1,3 млн кв. м. Він задекларував також 30 торгівельних марок, а його банківські ставки складають близько 13 млн грн.

А у нардепа Аркадія Корнацького аж 10 будинків. Крім них депутат володіє 16 земельними ділянками, кафе, молочним цехом, овочесховищем і стайнею. Автопарк - MERCEDES – BENZ GL 350 CDI 4MATIC Універсал. Також він володіє 7 підприємствами, а банківські рахунки складають 57 млн грн.

У Валерія Давиденко 5 квартир та  2,44 млн готівки у доларах. Нерухомість загальною площею 606 кв. м задекларував Дмитро Добкін. У його декларації  також фігурує подарунок від батька на 10 млн грн.

290 тис. грн за рік заробив Олександр Бакуменко, у гаражі якого значаться Mersedes-benz GL 350CDI 4 Matic та HYUNDAI SONATA.

Олег Кулініч є власником 2 квартир, 1 будинку площею 900 кв. м, земельних ділянок та майстерні. Рахунки нардепа складають 17 млн грн.

Олексій Мушак відзначився тим, що задекларував електронну  валюту Біткойн (Bitcoin) на суму 9,3 млн грн.. На банківських рахунках нардепа 4,7 млн грн.

Читайте також: Тарас Кутовий задекларував, що не володіє нерухомим майном і автомобілем

Вадим Івченко задекларував 2 земельні ділянки, квартиру, житловий будинок, який ще будують. Також у нардепа LAND ROVER моделі RANGE ROVER VOGUE. У декларації  зазначено готівкові суми та банківські рахунки у розмірі 7,6 млн грн, з яких 5,8 млн – у валюті.

Микола Люшняк є власником 6 земельних ділянок, 4 будинків сумарною площею 1,44 тис. кв. м. та 1,8 млн грн на банківських рахунках.

Геннадій Бобов зберігає готівкою 100 млн грн і 1,8 млн євро. Також в декларації нардепа - довгий список з об'єктів нерухомості, Range Rover і Mercedes. колекція картин, зброї.

Федір Негой зазначив в декларації аж 36 автомобілей та 13 млн грн на рахунку в банках. А ось у Ігоря Бріченко на рахунку всього 712 тис. грн. Нардеп Артем Вітко, як виявилося, крім зарплати 80729 грн і двох квартир загальною площею 98,2 кв. м. більше нічого не має.

20% акцій «Нібулону» - 3700 грн

В електронній декларації народний депутат України Андрій Вадатурський зазначив, що він володіє 20 відсотками загального капіталу СП «Нібулон».

А, найцікавіше, що вартість цих 20% в грошовому вираженні становить, згідно декларації нардепа, всього лишень 3700 гривень. А премія, яку син Олексія Вадатурського отримав в 2015 році від того ж «Нібулона», вже більш солідна - 2 млн 668 тис. 780 грн. Ще немаленький дохід Вадатурський-молодший отримав від «відчуження нерухомого майна» (якого саме - не зазначено) - 693 тис. 775 грн.

Природно, він вказав доходи з основного місця роботи (апарат Верховної Ради): депутатська зарплата за рік склала 72 тис. грн, компенсація витрат на виконання депутатських повноважень - 80 тис. 550 грн.

Ось, власне, і всі грошові доходи Андрія Вадатурського - якщо підсумувати, то вийде близько 3,5 млн гривень.

Читайте також: Андрей Вадатурский: «Я против любой господдержки.Это путь к воровству и коррупции»

Що ж стосується нерухомого майна, то нардеп має садовий (дачний) будинок площею 60 кв. м і земельну ділянку площею 800 кв. м.

Крім названого майна, у Андрія Вадатурського є два автомобілі, обидва вантажні - «ГАЗ-66» 1978 року випуску і «ЗІЛ-131» 1984 року випуску. «ГАЗик» ціни не має (не зазначена), а ЗІЛ оцінений в 21240 грн.

На цьому скромні статки Андрія Вадатурського вичерпуються. А ось його дружина, Дьяченко Світлана Валеріївна, набагато заможніша. Вона володіє таким майном:  квартира в Миколаєві площею 191 кв. м; житловий будинок на стадії будівництва в с. Покровське (Очаківський район, Кінбурнська коса) площею 300 кв. м; двома земельними ділянками в тому ж Покровському площами 2500 кв. м та 173 кв. м;  гараж в Миколаєві площею 46,6 кв. м.

03 листопада 2016 09:08
переглядів:
3032
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ