Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Полтавські органічні пластівці підкорюють світовий ринок

22 жовтня 2016
Переглядів:
20835
342266.jpg

Органічні вівсяні  пластівці та суміш пластівців постачають в 3 країни: Румунію, Голландію та Арабські Емірати.

Про це повідомив  директор ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» Микола Сафонов.

1«В Арабських Еміратах наші пластівці продають в мережі супермаркетів. Це перша країна, де ми пробуємо просувати товари на полицях магазинів», – сказав  Микола Сафонов.

Він зазначив, що нині Україну за кордоном сприймають як сировинну базу. Тут вигідніше купити сировину, а потім з неї виготовити продукцію.

Загалом на Полтавщині 10 підприємств займаються органічним виробництвом.

За матеріалами:  НовиниПолтавщини

22 жовтня 2016 16:30
переглядів:
20835

Не бачу значка Органік Стандарт?? То це не органіка, панове, а звичайний конвектив)))
Сертифікат в студію!!!

22.10.2016 23:30

Володимир, наші сертифікати, а також повний асортимент нашої органічної продукції (визнаної на міжнародному рівні) ви можете побачити на нашому сайті, але умови публікації коментарів не дозволяють вставити посилання. Також за вашим бажанням можемо направити інформацію яка вас цікавить вам на пошту.

Нажаль редакція видання припустилася помилки з розміщенням графічного матеріалу.

25.10.2016 12:47
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.