Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

ВИМПЕЛ 2® - технологія майбутнього у догляді за рослинами

19 жовтня 2016
Переглядів:
2976
AgroNews191020.jpg

Вже другий рік поспіль сільгоспвиробниками нашої країни застосовується новий інноваційний комплексний препарат широкого спектру дії ВИМПЕЛ 2®, який виробляє міжнародна група компаній «ДОЛИНА». За цей час він вже встиг отримати прихильність аграріїв. І хоча його умовно відносять до групи стимуляторів росту, його можливості виходять далеко за її межі.

В першу чергу це зумовлено його багатокомпонентним оригінальним складом, який не має аналогів у світі. Зокрема, одна зі складових препарату – карбонові кислоти, які є невід’ємною частиною циклу Кребса та ключовим етапом дихання всіх клітин, а також джерелом молекул для синтезу життєво необхідних сполук, таких як вуглеводи та амінокислоти.

Завдяки своєму унікальному складу препарат має цілу низку важливих для рослин властивостей:

1. Стимулятор росту – збільшує кореневу систему та вегетативну масу рослин до оптимального рівня, сприяє розвитку генеративних органів і зростанню кількості та якості продукції.

2. Кріопротектор – збільшує вміст цукрів у рослинах, поліпшуючи таким чином перезимівлю озимих та плодових культур.

3. Прилипач – в бакових сумішах з пестицидами, макро- та мікродобривами і біопрепаратами проявляє властивості прилипача та підвищує ефективність їх використання до 25%.

4.   Термопротектор – підвищує рівень посухостійкості рослин до 42%.

5.   Інгібітор хвороб – підвищує природний імунітет та знижує захворювання рослин в 1,5-2 рази.

6.   Антистресант – знімає фітотоксичність після обробки пестицидами.

7.   Адаптоген – готує рослини до несприятливих умов навколишнього середовища.

8. Активатор ґрунту – активізує кореневі виділення рослин та діяльність ґрунтових мікроорганізмів. Підтримує позитивний баланс гумусонакопичення.

9. Фотосинтезатор – оптимізує процеси пластичного та енергетичного обмінів, роблячи процес фотосинтезу максимально ефективним.

Саме завдяки всебічному впливу на рослину та навколишнє середовище вдається досягти таких високих результатів. Нижче наведені лише деякі дані провідних наукових установ країни за цей рік.

Дослідження впливу обробки вегетуючих рослин озимої пшениці препаратом Вимпел 2® в Подільській дослідній станції Тернопільського інституту АПВ.

Варіант

Весняне кущення

Врожайність

Вимпел 2

ц/га

± до контролю

1

-

44,6

0

2

500 г/га

49,0

+ 4,4

 

Дослідження впливу обробки вегетуючих рослин озимої пшениці препаратом Вимпел 2® в Рівненському Держекспертцентрі.

Варіант

Весняне кущення

Прапорцевий листок

Врожайність

Вимпел 2

Вимпел 2

ц/га

± до контр.

1

-

-

41,3

0

2

500 г/га

-

47,7

6,4

3

-

500 г/га

52,3

11,0

 

У 2016 році «ДОЛИНА» також впровадила у виробництво нові високоефективні макро- та мікродобрива серії ОРАКУЛ® колофермин, які дозволять отримувати ще більш високі показники прибавок врожайності та якості продукції.

Детальніше з інформацією про характеристики та застосування продукції групи компаній «ДОЛИНА» можна ознайомитися на сайті компанії: www.dolina.ua 

 

Петро Коротецький, науковий консультант групи компаній «ДОЛИНА».

 

 

 

 

19 жовтня 2016 11:42
переглядів:
2976
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ