Чим дивували на AgroExpo 2016?

03 жовтня 2016
jpg.

Ось уже котрий рік поспіль в Кропивницькому проходить найбільша агропромислова виставка України «AgroExpo». Незважаючи на досить непростий для країни час, виставка змогла не тільки продемонструвати минулорічні показники, а й поліпшити їх. У заході взяли участь 364 компанії. Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки склало понад 18 тисяч осіб. Організаторами виставки виступили  Міністерство агрополітики і продовольства, Торгово-промислова палата України, Федерація роботодавців країни, Національна академія аграрних наук, Асоціація підприємств - виробників техніки та обладнання для АПК «Украгромаш», Українська асоціація аграрних інженерів, а також Кіровоградська ОДА.

Як повідомили організатори, цього року площа виставкового комплексу була розширена до рекордних для України розмірів і склала 79 тисяч квадратних метрів виставкової площі плюс 9,1 тисяча квадратних метрів критої. Крім того, в 2016 році «AgroExpo» розширилося нової для себе експозицією - виставкою племінних порід тварин і птиці.Тут можна було побачити у вольєрах не тільки корів і кіз, коней, кроликів, а й несподіваних тварин, наприклад, страусів, нутріїв.

Варто відзначити, що в цьому році, відвідувачів чекала ще одна новинка - тест-драйв тракторів, де кожному бажаючому була надана можливість в якості водія випробувати всі положітелтие і негативні сторони новітніх зразків тракторобудування.

Також, вже традиційно для «AgroExpo», відвідувачі могли подивитися на нові моделі сільгосптехніки вітчизняних та зарубіжних брендів безпосередньо в роботі на полі, на території спеціально відведеного для цього полігону. До слова, це унікальна для українських виставок можливість, що вигідною виділяє «AgroExpo» серед інших, в тому числі столичних агровиставок. В цьому році кожен день демонструвалося понад 30 одиниць техніки, причому головний акцент робився саме на впровадження інноваційних технологій в агропромисловий комплекс.

Приємним бонусом для аграріїв стала система знижок яку впровадили організатори виставки. Так в разі підписання безпосередньо під час виставки договору про покупку техніки клієнт отримував 5% знижки від будь-якого виробника. Для отримання ж 10% знижки покупець повинен був купити безпосередньо виставковий екземпляр.

Всі три дні на величезній території «AgroExpo» проходили панельні дискусії, семінари та круглі столи. Готельного слова заслуговує і відкрився, в перші виставковий день, Центральноукраїнський інвестиційний форум в рамках якого була проведена панельна дискусія на тему «Пріоритети розвитку національної економіки в умовах інтеграції до світового економічного простору».

Говорячи про «AgroExpo» неможливо не згадати і про ще один традиційний захід - «Покровський ярмарок», який щороку збирає кращих виробників продовольчих і непродовольчих товарів з усієї області, а також інших територій України. Провели в цьому році і Всеукраїнський освітній ярмарок, на якому свої наукові досягнення демонстрували близько 25 вищих навчальних закладів України, тим самим приваблюючи потенційних студентів до своїх лав.

03 жовтня 2016 17:00