Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Рейдерство дістало: фермери планують пікетувати посольство ЄС

15 вересня 2016
Переглядів:
2066
83.jpg

Анатолій Гайворонський, голова асоціації фермерів Дніпропетровщини, депутат обласної ради, заявив про те, що завтра, 16 вересня, фермери Дніпропетровської області виїжджають до столиці, щоб пікетувати посольство ЄС у місті Києві, бо ніхто не звертає уваги на проблеми аграріїв. 

Він повідомив, що вчора почалися і продовжуються спроби силового захоплення фермерського господарства "Дар" у селі Попасне Новомосковського на Дніпропетровщині, де були підроблені документи і держреєстратор Мшар Світлана Юріївна (Одеська область) власником господарства записала невідому особу.

Читайте також: Рейдерські атаки на фермерів: село руйнують місцеві силовики

До цього фермери шукали захисту від рейдерів і зверталися до Генпрокурора України, але, за їхніми словами, він не почув їх. Для захоплення підприємства прибуло близько 200 чоловік в масках.

Фермерське господарство володіє майном і грошовими коштами на суму близько 30.000.000 грн. Крім того, зловмисники мають намір скосити і привласнити урожай з полів.

Фермерам приходиться формувати свою самооборону, бо захисту від держави вони не отримують. Зараз господарство "Дар" охороняє самооборона фермерів.

"Але це ж не діло. Якщо ми хочемо розв'язати війну, то це якраз тема для неї", - заявив Анатолій Гайворонський. 

 

15 вересня 2016 16:51
переглядів:
2066
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.