Рейдерство дістало: фермери планують пікетувати посольство ЄС

15 вересня 2016
Переглядів:
1766
83.jpg

Анатолій Гайворонський, голова асоціації фермерів Дніпропетровщини, депутат обласної ради, заявив про те, що завтра, 16 вересня, фермери Дніпропетровської області виїжджають до столиці, щоб пікетувати посольство ЄС у місті Києві, бо ніхто не звертає уваги на проблеми аграріїв. 

Він повідомив, що вчора почалися і продовжуються спроби силового захоплення фермерського господарства "Дар" у селі Попасне Новомосковського на Дніпропетровщині, де були підроблені документи і держреєстратор Мшар Світлана Юріївна (Одеська область) власником господарства записала невідому особу.

Читайте також: Рейдерські атаки на фермерів: село руйнують місцеві силовики

До цього фермери шукали захисту від рейдерів і зверталися до Генпрокурора України, але, за їхніми словами, він не почув їх. Для захоплення підприємства прибуло близько 200 чоловік в масках.

Фермерське господарство володіє майном і грошовими коштами на суму близько 30.000.000 грн. Крім того, зловмисники мають намір скосити і привласнити урожай з полів.

Фермерам приходиться формувати свою самооборону, бо захисту від держави вони не отримують. Зараз господарство "Дар" охороняє самооборона фермерів.

"Але це ж не діло. Якщо ми хочемо розв'язати війну, то це якраз тема для неї", - заявив Анатолій Гайворонський. 

 

15 вересня 2016 16:51
переглядів:
1766
Додати коментар
3 + 10 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі