Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

На Дні поля миколаївським аграріям презентували комбайн-рекордсмен

13 вересня 2016
переглядів:
915
jpg.

9 вересня 2016 року в селі Весняне Миколаївського району Миколаївської області аграрії відзначили День поля. Уже третій рік СП «ПАЙОК» спільно з партнерами організовує зустріч для всіх представників аграрного сектора області

Право урочисто відкрити свято надали директору «Баловнянской виробничої бази» Володимиру Лусті. Він  нагадав, що в цьому році компанія «ПАЕК» в селі Костянтинівка Новоодеського району почала масштабний інвестпроект високотехнологічного перевантажувального комплексу «Баловнянская виробнича база».

Також Володимир Луста порадив гостям придивитися до сільгосптехніки, презентованої на виставці. Він зазначив, що завдяки цим тракторів компанія «ПАЕК» працює на високому рівні.

Більш детально про комбайни і трактори розповів виконуючий директор компанії «Техноторг» Юрій Калюжний.  Воістину королем і центральним експонатом виставки став найпродуктивніший комбайн «New Holland» 9.10. Юрій Калюжний повідомив, що в минулому році на полях Великобританії він поставив світовий рекорд, який був зафіксований у Книзі рекордів Гіннеса, так як за 8 годин намолотив 800 тонн пшениці.

Варто відзначити, що гості заходу також мали можливість протестувати представлену техніку і побачити її в роботі.

13 вересня 2016 18:03
переглядів:
915