На Дні поля миколаївським аграріям презентували комбайн-рекордсмен

13 вересня 2016
jpg.

9 вересня 2016 року в селі Весняне Миколаївського району Миколаївської області аграрії відзначили День поля. Уже третій рік СП «ПАЙОК» спільно з партнерами організовує зустріч для всіх представників аграрного сектора області

Право урочисто відкрити свято надали директору «Баловнянской виробничої бази» Володимиру Лусті. Він  нагадав, що в цьому році компанія «ПАЕК» в селі Костянтинівка Новоодеського району почала масштабний інвестпроект високотехнологічного перевантажувального комплексу «Баловнянская виробнича база».

Також Володимир Луста порадив гостям придивитися до сільгосптехніки, презентованої на виставці. Він зазначив, що завдяки цим тракторів компанія «ПАЕК» працює на високому рівні.

Більш детально про комбайни і трактори розповів виконуючий директор компанії «Техноторг» Юрій Калюжний.  Воістину королем і центральним експонатом виставки став найпродуктивніший комбайн «New Holland» 9.10. Юрій Калюжний повідомив, що в минулому році на полях Великобританії він поставив світовий рекорд, який був зафіксований у Книзі рекордів Гіннеса, так як за 8 годин намолотив 800 тонн пшениці.

Варто відзначити, що гості заходу також мали можливість протестувати представлену техніку і побачити її в роботі.

13 вересня 2016 18:03