Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Медіа Клуб DuPont Pioneer у селі Стасі

13 вересня 2016
переглядів:
1324
 1.jpg

8 вересня 2016 року міжнародна насіннєва компанія DuPont Pioneer провела одинадцятий Медіа Клуб для журналістів аграрної галузі України. Зустріч цікавого формату відбулася на території заводу DuPont Pioneer з виробництва насіння у селі Стасі, Полтавська область. Головною темою стала діяльність DuPont Pioneer в Україні та робота сучасного виробничого комплексу.

У рамках чергового Медіа Клубу журналісти отримали запрошення від DuPont Pioneer відвідати завод з виробництва насіння кукурудзи та соняшника у селі Стасі Полтавської області та на власні очі побачити повний процес «народження» насіння. Під час цієї зустрічі провідні спеціалісти компанії розповіли присутнім про основні стадії вирощування та схему виробництва насіння в Україні.

Учасник заходу Володимир Сальніков, керівник виробничого комплексу DuPont Pioneer Україна в селі Стасі, поділився з журналістами історією створення найновітньошого насіннєвого заводу, розказав про його щоденну роботу та перспективи. Оскільки однією із ключових цінностей компанії є бережне ставлення до навколишнього середовища, виробництво на заводі є безпечним для людей і довкілля, на підприємстві встановлено найсучасніші світові технології та обладнання, а діяльність ведеться відповідно до всіх регуляторних вимог.

«Офіційне відкриття комплексу відбулося в 2013 році, а до його будівництва компанія приступила в 2011 році, інвестувавши загалом більше 50 мільйонів доларів США на підтримку розвитку місцевого товарного виробництва насіння кукурудзи та соняшнику і сприяння збільшенню продуктивності й ефективності вирощування цих культур українськими аграріями», – зазначив Володимир Сальніков.

Спікер детально розповів про роботу комплексу, збір урожаю, кондиціонування, систему відслідковування та контролю гібридів. Цікава розповідь доповідача ще раз підтвердила, що  якість продукції DuPont Pioneer відповідає світовим стандартам і різним сертифікаціям – вимогам OECD, стандартам ISTA та українському законодавству.
Про багатоетапний процес «народження» насіння на світ розповів учасникам зустрічі Сергій Панченко, керівник агрономічного відділу DuPont Pioneer Україна. Детально описавши польове виробництво насіннєвої сировини та процес догляду за посівами, спікер зазначив, що контроль якості насіння здійснюється на кожному етапі виробництва, що забезпечує генетичну чистоту не менше 99,95%.

За його словами, обсяги виробництва насіння компанії DuPont Pioneer ростуть із кожним роком. Одним із факторів успішної діяльності у цій сфері є той факт, що відділ виробництва незалежно контролює увесь цикл виробництва від вибору поля до сертифікації насіння після доробки на заводі. У 2015 році DuPont Pioneer співпрацювала з 12 господарствами для виробництва насіння кукурудзи та соняшника, а у 2016 – із 21.

«Завдяки спільній роботі з DuPont Pioneer ми врятували наше господарство від економічної кризи. У цьому році ми розпочали працювати у рамках системи, коли господарство не відповідає за генетику, залишивши цю ділянку роботи експертам DuPont Pioneer. В них дуже насичений графік роботи, який розпочинається з 5 ранку, незважаючи на погодні умови.  Чесності та відкритості цих людей можна позаздрити, тому кращого клієнта не знайти. Надійна співпраця з DuPont Pioneer допоможе нам рости з кожним роком і покращувати врожайність»,  – розповів представникам ЗМІ під час польової зустрічі Сергій Переверзєв, директор сільгоспвиробництва «Ісіда-Д», з яким співпрацює DuPont Pioneer Україна.

Нагадаємо, що Медіа Клуб DuPont Pioneer був заснований у березні 2014 року і є унікальним майданчиком для прозорої комунікації між спікерами компанії та представниками засобів масової інформації. Експерти DuPont Pioneer надають аналіз ситуації на насіннєвому ринку України, відмічають ключові тенденції та інформують про діяльність компанії, ведучи відкритий діалог між бізнесом і суспільством.

Довідка: Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»

Компанія DuPont надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища.

За матеріалами: Прес-служба компанії DuPont Pioneer

13 вересня 2016 13:33
переглядів:
1324