Президент АФЗУ: не можна допустити хаосу

12 вересня 2016
Переглядів:
1054
AgroNews120902.jpg

Сьогодні у Києві проходить чергове засідання ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

Виступаючи на засыданны ради АФЗУ, її президент Іван Томич повідомив, що 9 вересня відбулося засідання урядової робочої групи з питань АПК під керівництвом Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва з лідерами громадських організацій, на якій було підтверджено виділення в бюджеті на 2017 рік 5,5 млрд.грн на підтримку агропромислового сектору.  Міністр АПК Тарас Кутовий пропонує ці кошти направити на підтримку саме фермерських господарств до 500га. Кошти планують направлять через пряму підтримку на 1 га. ріллі.

Іван Томич зазначив, що питання стосовно збереження спецрежиму ПДВ для аграріїв наразі вирішується урядом. У свою чергу, АФЗУ виступає за збереження спецрежиму  ПДВ.

Коментуючи нещодавні заяви керівництва держави стосовно зняття мораторію на продаж землі, президент АФЗУ підкреслив, що позиція Асоціації залишається незмінною стосовно земельного питання. АФЗУ і надалі виступатиме категорично проти запровадження ринку землі. "Розуміємо, що міжнародні інституції тиснуть на Президента і уряд, проте не можна допустити хаосу, який почнеться із відкриттям ринку землі. Зараз це не на часі" - сказав Іван Томич

Також Іван Томич повідомив про діяльність Всеукраїнського комітету захисту рідної землі. Президент АФЗУ зазначив, що ситуація з кожним днем погіршується, рейдерські захоплення та протиправні дії проти фермерів відбуваються постійно. "Позицію земельного питання Всеукраїнського Комітету із захисту рідної землі підтримали 27 громадських організацій, у тому числі партія «Батьківщина», депутатська група «Воля народу» та Радикальна партія." - сказав Іван Томич.

12 вересня 2016 12:27
переглядів:
1054
Додати коментар
5 + 10 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі