Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Президент АФЗУ: не можна допустити хаосу

12 вересня 2016
Переглядів:
1210
AgroNews120902.jpg

Сьогодні у Києві проходить чергове засідання ради Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

Виступаючи на засыданны ради АФЗУ, її президент Іван Томич повідомив, що 9 вересня відбулося засідання урядової робочої групи з питань АПК під керівництвом Першого віце-прем’єр-міністра Степана Кубіва з лідерами громадських організацій, на якій було підтверджено виділення в бюджеті на 2017 рік 5,5 млрд.грн на підтримку агропромислового сектору.  Міністр АПК Тарас Кутовий пропонує ці кошти направити на підтримку саме фермерських господарств до 500га. Кошти планують направлять через пряму підтримку на 1 га. ріллі.

Іван Томич зазначив, що питання стосовно збереження спецрежиму ПДВ для аграріїв наразі вирішується урядом. У свою чергу, АФЗУ виступає за збереження спецрежиму  ПДВ.

Коментуючи нещодавні заяви керівництва держави стосовно зняття мораторію на продаж землі, президент АФЗУ підкреслив, що позиція Асоціації залишається незмінною стосовно земельного питання. АФЗУ і надалі виступатиме категорично проти запровадження ринку землі. "Розуміємо, що міжнародні інституції тиснуть на Президента і уряд, проте не можна допустити хаосу, який почнеться із відкриттям ринку землі. Зараз це не на часі" - сказав Іван Томич

Також Іван Томич повідомив про діяльність Всеукраїнського комітету захисту рідної землі. Президент АФЗУ зазначив, що ситуація з кожним днем погіршується, рейдерські захоплення та протиправні дії проти фермерів відбуваються постійно. "Позицію земельного питання Всеукраїнського Комітету із захисту рідної землі підтримали 27 громадських організацій, у тому числі партія «Батьківщина», депутатська група «Воля народу» та Радикальна партія." - сказав Іван Томич.

12 вересня 2016 12:27
переглядів:
1210
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.