День відкритих дверей на DuPont Pioneer

12 вересня 2016
Переглядів:
85596
AgroNews080913.jpg

Більше семи років компанія DuPont Pioneer працює з насінням кукурудзи в Україні. Ми приїхали в село Стасі Диканського району Полтавської області, де розташований виробничий комплекс компанії DuPont Pioneer.  Подивилися лінію приймання, сортування, сушарки, навантаження і лабораторію якості насіння.

Сучасний завод був відкритий у 2013 році, а інвестиції в нього склали понад 50 млн доларів. Основною культурою, яка вирощується і обробляється на заводі, є кукурудза.

Паралельно з тим добудовують лінію з виробництва та переробки соняшнику.

На заводі працюють 55 постійних і 200 сезонних робітників.

Виробничий комплекс складається з двох частин: збирання та прийому кукурудзи з поля, до яких входять лінії прийому, лінії очистки, сушарки, лінії обмолоту, кондиціонування, оптичного сортування і доопрацювання.

 

«Завод обладнаний двома лініями прийому, двома лініями очистки та сушарки. Ми можемо приймати два гібриди кукурудзи одночасно. Прагнемо зберегти якість кукурудзи, дбайливо її транспортувати і не пошкодити зерно. Загальна потужність сушарок близько 2000 тонн, лінія обороту сушки зерна може переробляти 25 тонн за годину і має накопичувальні бампера до 12 000 тонн загальної потужності. На виробництві є  два склади загальною площею 4 тис. кв. м, один з яких холодний, де зберігаються культури, яким важливий температурний режим», - розповідає керівник виробничого комплексу Володимир Сальніков.

«Вся робота починається з отримання посівного матеріалу. Наша мета – щоб поля були засіяні високоякісним насінням для отримання максимального врожаю. Сьогодні показник механічної чистоти насіння на заводі становить  99,5%», - зазначає агроном Сергій Панченко. «Вся система на заводі повністю автоматизована, що дозволяє постійно контролювати виробничий процес. Нещодавно був оновлений автопарк 20 новими збиральними машинами», - додає він.

Як розповів Володимир Сальніков, на підприємстві функціонує власна лабораторія, в якій здійснюється оперативний контроль за якістю на всіх етапах виробничого процесу.


Кукурудза в продаж надходить тільки після отримання сертифікату центральної австрійської лабораторії, а соняшник - після сертифікації в лабораторії у Франції.

Довідка:

Компанія «DuPont Pioneer», головний офіс якої знаходиться в місті Де Мойн, штат Айова, США, розробляє, виробляє та реалізовує широкий спектр насіння та мікробіологічних продуктів, надає послуги клієнтам в майже 100 країнах світу.

12 вересня 2016 11:16
переглядів:
85596
Додати коментар
11 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі

Анонси