Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Трофімцева замінить Рутицьку на посаді заступника міністра АПК

07 вересня 2016
Переглядів:
2001
trof.jpg

Завтра мають призначити заступника міністра аграрної політики  і продовольства України  з питань євроінтеграції.AgroPolit.com повідомляє, що прогнозовано ним стане  керівник проекту "Консультування України в питаннях аграрної торгівлі – в рамках повної та всеохоплюючої угоди про вільну торгівлю між Україною та ЄС" Ольга Трофімцева.

З’явилась інформація, що завтра має завершитися перевірка і на засіданні КМУ офіційно призначать Ольгу Трофімцеву. Вона опікуватиметься питаннями євроінтеграції і замінить на цій посаді Владиславу Рутицьку.

Як уточнив представник Мінагрополітики, наближений до керівництва відомства, питання по Трофімцевій було вирішене вже давно, залагоджувалися лише формальності.

Читайте також: Ольга Трофімцева: "Аграрна галузь ще дасть жару!"

«Її кандидатуру обрали, бо вона начебто рівновіддалена від усіх. Але до неї були питання, адже раніше вона співпрацювала з однією з галузевих асоціацій — УКАБ», — зазначив представник відомства.

Сама ж Трофімцева коментарів не надала. «Поки що я нічого не коментую. Давайте дочекаємося завтра», — сказала вона.

Нещодавно в інтерв’ю  AgroNews.ua, Ольга Трофімцева зазначила, що аграрна галузь ще дасть жару - для цього держава повинна створити прозорі умови та чесні правила гри. "Сприятливий бізнес-клімат створить умови для розвитку експорту. Бізнес почне вкладати гроші та бути впевненим у завтрашньому дні. Якщо б експортні стратегії та плани розвитку будь-якої галузі залишалися би незмінними хоча б п’ять років і реально працювали, це дало би відчутні результати. Але вони постійно змінюються. У країні весь час відбувається «шокова терапія для бізнесу»" - зазначила Ольга Трофімцева.

 

07 вересня 2016 16:12
переглядів:
2001
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.