Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Програма страхування для постачальників засобів захисту рослин (ЗЗР)

26 серпня 2016
Переглядів:
86343
AgroNews260801.jpg

Несприятливі погодні умови обертаються значними втратами для аграріїв. Надійним джерелом захисту від агроризиків є страхування, забезпечуючи сільгоспвиробникам та постачальникам засобів захисту рослин (ЗЗР) механізм відшкодування заподіяних збитків, адже у такому випадку витрати за вирахуванням франшизи виплатить страхова компанія. Про існуючі страхові програми та про принципи розрахунку страхового відшкодування розповідає експерт страхового ринку, гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін.

Сьогодні компанія «Агрориск»пропонує нову програму страхування, яка розрахована на постачальників ЗЗР. За даною програмою відшкодовуються витрати на ЗЗР, які не спрацювали внаслідок несприятливих погодних умов. Тобто, згідно цієї страхової програми є можливість укласти договір страхування відповідальності продавця ЗЗР за неспрацьовування препаратів внаслідок дії несприятливих погодних умов.

Основними ризиками, які можуть стати на заваді нормальної дії препаратів, і, як наслідок, неотримання запланованого врожаю культур, є такі несприятливі погодні явища, як:

-посуха (ґрунтова та повітряна);

- зниження температури повітря (осінні та весняні заморозки);

- опади у вигляді дощу (зливи), туману або роси.

Під не спрацюванням ЗЗР слід  розуміти відсутність очікуваної дії препарату/ів протягом 5-7 діб після внесення препарату внаслідок будь-якого із застрахованих ризиків.

Страхова сума (ліміт відповідальності) на 1 га встановлюється у сумі вартості ЗЗР.

Основними умовами для прийняття посівів на страхування є наявність посівів, дотримання усіх агротехнологічних умов та проведення попереднього огляду з метою визначення стану посівів.
Період страхування становить від моменту вступу в дію договору до завершення збору врожаю культури, на посівах якої застосовувалися ЗЗР.

Читайте також: Українські аграрії майже не використовують інструмент страхування посівних площ

Франшиза застосовується до страхової суми для кожного поля окремо, у розмірі 0%-1%.

«Приміром, постачальник ЗЗР застрахував свою відповідальність за неспрацювання  гербіциду на посівах озимого ріпаку», - описує на прикладі принцип розрахунку відшкодування Генеральний директор компанії «Агрориск» Володимир Юдін.


«Ввечері дня застосування гербіциду на посівах ріпаку відбулося зниження температури повітря до +50С». Протягом тижня після цієї події бур’ян не був пригнічений, що свідчить про те, що гербіцид не спрацював. Спеціаліст компанії «Агрориск» перевірив документи про застосування гербіциду, провів огляд посівів та підтвердив факт настання страхового випадку. У якості підтвердження Страхувальник отримав довідку з найближчої метеостанції з фіксацією погодних умов. Розрахунок відшкодування відбувається у розмірі вартості ЗЗР із вирахуванням франшизи», - пояснює Володимир Юдін.

Довідкова інформація про «Агрориск».

26 серпня 2016 14:15
переглядів:
86343
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

остані коментарі

03:25

Про Средства защиты растений забыли написать, сег

Анонси