Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних: аргументи прибічників Від сировинної України до інноваційної  Чи будемо з врожаєм: як затяжна зима вплинула на посівну 2018  Чорніше чорного: найдорожча курка несе чорні яйця  Європейський досвід: сільське господарство по-баварськи  Монополія на ринку азотних добрив призводить до значних втрат аграріїв Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Договір поруки, укладений між «Рівнеазотом» і «Промінвестбанком», визнано недійсним

22 серпня 2016
Переглядів:
2078
jpg.

Господарський суд Рівненської області задовольнив позов ПАТ «Рівнеазот» та визнав недійсним договір поруки, який підприємство уклало з «Промінвестбанком» 5 лютого 2015 року.

Згідно з матеріалами справи, ПАТ «Рівнеазот» вказувало, що на дату укладання договору поруки було рішення суду, яким встановлено обсяг прострочених зобов’язань ПрАТ «Сіверодонецьке об’єднання АЗОТ» за кредитним договором.

«Укладення ПАТ "Рівнеазот" договору поруки не відповідає меті здійснення господарської діяльності товариства, яким відповідно до умов цього договору прийнято зобов’язання у розмірі 50 млн дол. за наявності скрутного фінансового становища, значної заборгованості перед ДК "Газ України" та НАК "Нафтогаз України"», — йдеться в документі.

Зважаючи на власний фінансовий стан, ПАТ «Рівнеазот» фактично не могло здійснити погашення заборгованості боржника у зазначеному розмірі, оскільки на дату укладення оспорюваного договору поруки товариство мало грошові зобов’язання (заборгованість) по судових рішеннях в загальній сумі 1,9 млрд грн в тому числі перед ДК «Газ України» в сумі 1,7 млрд грн та перед НАК «Нафтогаз України» в сумі 363 млн грн.

«Договір поруки між ПАТ "Рівнеазот" та ПАТ "Промінвестбанк" укладений 5 лютого 2015 року, а зобов’язання порушене боржником 20 січня 2014 року, тобто більш ніж за рік до укладення відповідного договору поруки, а тому він не міг мати спрямованості на спонукання боржника виконати забезпечене зобов’язання належним чином, оскільки вказане зобов’язання вже не було належно виконане і будь-яких заходів, аби спонукати боржника належно виконати свої зобов’язання ПАТ "Рівнеазот" вчинити вже не могло», — йдеться в рішенні суду.

За матеріалами: finbalance.

22 серпня 2016 16:13
переглядів:
2078

Постановою ВГСУ від 07.11.2017р. рішення від 11.08.16р. та постанова Рівненського апеляційного господарського суду від 30.06.2017р.скасовані, справа направлена на новий розгляд. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/70163901. ВГСУ вказав на безпідставність доводів позивача. Нащо нам така апеляція, яка нічого не вирішує. Дуже слабенькі судді в Рівному

14.11.2017 14:38
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.