Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

МАЇС подовжила членство в АСТА

18 серпня 2016
Переглядів:
90108
jpg.

Найближчі 5 років увага Компанії Маїс у межах Асоціації буде зосереджена на питаннях права на інтелектуальну власність та міжнародних програмах комунікацій.

Компанія МАЇС продовжує розвивати свою міжнародну діяльність. Нещодавно було подовжено членство компанії у Американській асоціації виробників насіння. Найближчі 5 років увага Компанії Маїс у межах Асоціації буде зосереджена на питаннях права на інтелектуальну власність та міжнародних програмах комунікацій.

"На інформаційній арені ASTA вестиме багаторівневу роботу для підвищення розуміння громадськістю процесів, через які проходять насіннєві компанії:  дослідження,  розробка, доробка та  доставка високоякісного насіння для фермерів", - зазначає Эндрю Лавін, президент Асоціації. У рамках цієї роботи ASTA вже провела ребрендинг та запустила новий сайт, за допомогою якого поліпшує комунікацію з громадськістю.

Компанія МАЇС є членом ASTA з 1999 року. Очільник Компанії МАЇС Віктор Борисов вважає, що свого часу членство компанії у ASTA вплинуло на ширше розуміння компанією свого місця на насіннєвому ринку України та світу і стимулювало підняти стандарти якості продукції до загальносвітових.

"За 17 років роботи з ASTA ми отримали багато ділових зав’язків, доступ до актуальної наукової та технічної інформації, розпочали процеси генотипування та паспортизації селекційного матеріалу, перейшли на розробку селекційних програм на базі генетичної інформації SNP-методу тощо", - говорить він.

За словами Борисова, завдяки інтеграції до міжнародних структур, як наукового, так і бізнесового характеру,  українські компанії отримують шанс бути успішними не лише на ринку своєї країни, а виробляти продукт, який є цікавим для іноземних партнерів.

18 серпня 2016 09:00
переглядів:
90108
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.