Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Молочники відмовляються від кормів з пальмової макухи

12 серпня 2016
Переглядів:
2443
jpg.

Найбільша фермерська компанія Нової Зеландії Landcorp оголосила, що припинить використовувати суперечливий тваринний корм на основі макухи ядра кокосового горіха (PKE) до кінця цього фінансового року в червні 2017 року.

За словами президента компанії Стівена Кардена, всі належні Landcorp ферми до цього часу повинні перейти на альтернативні корми. Як повідомляється, Landcorp проводить кампанію з припинення використання макухи кокосового ядра на фермах Нової Зеландії, в зв'язку з його негативним впливом на тропічні ліси і індустрію молочної продукції і повертається до традиційного для нової Зеландії випасу худоби на пасовищах.

«Ми хочемо, щоб наші партнери і покупці знали, що можуть довіряти стабільності наших ферм і тому факту, що ми дбаємо про навколишнє середовище», - зазначив у своїй заяві Стівен Карден.

На думку глави компанії, зміна кормів пройде без економічного збитку. Відмова від макухи кокосового ядра принесе довгострокові фінансові вигоди і посилить здатність Landcorp залучати нових покупців преміум-класу. Замість PKE компанія планує використовувати корми місцевого виробництва.

За матеріалами: АгроПортал.

12 серпня 2016 07:47
переглядів:
2443
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.