Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Земля за 2500$: корупціонеру загрожує до 8 років позбавлення волі


Зловмисника затримали під час одержання хабаря на автомийці.

Зловмисника, який за гроші обіцяв вирішити питання користування землею, що перебуває у власності Придніпровської залізниці, затримали у Дніпрі співробітники Служби безпеки України та прокуратури.

Як повідомляє прес-служба СБУ, за безперешкодне укладання договору земельного сервітуту на ділянку він вимагав від приватного підприємця 2500 доларів США. Правоохоронці затримали зловмисника на одній з автомийок обласного центру під час одержання неправомірної вигоди.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що за підтримки ІА Agronews.ua, ГО AgroReforms та координаційного центру Реанімаційного Пакету Реформ в Україні створено громадську платформу "Комітет протидії корупції в АПК"Наразі "Комітет протидії корупції в АПК" залучає експертів з аграрного права, з питань протидії корупції, захисту прав власності до аналізу корупційних дій в аграрній справі. "Протистояти корупції можна у різний спосіб. У тому числі, інформуючи громадян України про механізми дієвого покарання за корупційні дії, роз’яснюючи норми антикорупційного законодавства, а також впливаючи на органи держаної влади, щоб ці механізми діяли. Журналісти інформаційної агенції AgroNews.ua неодноразово писали про корупційні схеми на ринку агро і про те, яких збитків зазнає держава. Ми вирішили об’єднати наші зусилля з ГО “AgroReformsUA” (метою якої є впровадження ефективних реформ в аграрному секторі України) для того, щоб подолати безстрашність та безкарність корупціонерів, які збирають чималі “врожаї”, відмиваючи гроші селян,– зазначає Катерина Звєрєва, ініціатор громадської платформи "Комітет протидії корупції в АПК", головний редактор ІА AgroNews.ua, автор наукових досліджень щодо впливу регіональних стереотипів (у тому числі, пов’язаних з корупцією в Україні).

За ініціативою громадської платформи “Комітет протидії корупції в АПК” започатковано інформаційний проект “Слідами корупційних дій”.За словами засновників громадської платформи Руслана Швеця та Катерини Звєрєвої, до співпраці залучаються юристи, журналісти, депутати, підприємці, фермери, а також запрошуються всі активні люди.