Дозвіл продавати землю принесе $8 млрд вже на першому етапі - МінАПК

25 липня 2016
Переглядів:
1698
jpg.

Такі гроші може принести як вартість самих угод, так і зростання доходів від збільшення родючості землі і переорієнтація інвестиційних потоків у сільському господарстві.

Запуск ринку земель згенерує додатково 8 млрд доларів, вважають в Днржгеокадастрі. Такі гроші може принести як вартість самих угод, так і зростання доходів від збільшення родючості землі і переорієнтація інвестиційних потоків у сільському господарстві, вважає перший заступник міністра агропроду Максим Мартинюк

"Ми проводили розрахунок економічного ефекту від впровадження нашої моделі запуску земельного ринку. 8 млрддоларів - це тільки на першому етапі - продажу земель державної власності", - повідомив екс-глава Держгеокадастру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін замінив першого заступника голови МінАПК

Він підкреслює, що економічний ефект від запуску такого ринку буде полягати не тільки в отриманні коштів від продажу земель. "Ми також отримаємо ефект від збільшення родючості землі, перенаправлення інвестиційних потоків. Інвестиції будуть заходити у довгострокові проекти, якщо земля буде знаходитися у власності інвесторів. Це не відбувається в умовах, коли доступна тільки оренда землі", - зазначив Мартинюк.

За матеріалами УкрАгроКонсалт

25 липня 2016 14:31
переглядів:
1698
Додати коментар
3 + 11 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі