Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Дозвіл продавати землю принесе $8 млрд вже на першому етапі - МінАПК

25 липня 2016
Переглядів:
2136
jpg.

Такі гроші може принести як вартість самих угод, так і зростання доходів від збільшення родючості землі і переорієнтація інвестиційних потоків у сільському господарстві.

Запуск ринку земель згенерує додатково 8 млрд доларів, вважають в Днржгеокадастрі. Такі гроші може принести як вартість самих угод, так і зростання доходів від збільшення родючості землі і переорієнтація інвестиційних потоків у сільському господарстві, вважає перший заступник міністра агропроду Максим Мартинюк

"Ми проводили розрахунок економічного ефекту від впровадження нашої моделі запуску земельного ринку. 8 млрддоларів - це тільки на першому етапі - продажу земель державної власності", - повідомив екс-глава Держгеокадастру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін замінив першого заступника голови МінАПК

Він підкреслює, що економічний ефект від запуску такого ринку буде полягати не тільки в отриманні коштів від продажу земель. "Ми також отримаємо ефект від збільшення родючості землі, перенаправлення інвестиційних потоків. Інвестиції будуть заходити у довгострокові проекти, якщо земля буде знаходитися у власності інвесторів. Це не відбувається в умовах, коли доступна тільки оренда землі", - зазначив Мартинюк.

За матеріалами УкрАгроКонсалт

25 липня 2016 14:31
переглядів:
2136
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.