Жнива: як отримати максимум вигоди від ділової подорожі за кордон?

20 липня 2016
Переглядів:
90965
airfranceKLM.jpg

Франція, Голландія, Іспанія, Португалія…Не тільки  романтика та відпочинок, але й бізнес-інтереси приваблюють українців подорожувати до цих країн. Імпорт та експорт продукції, пошук нових партнерів та ринків збуту – все це підштовхує керівників агропідприємств, а також співробітників, які літають у відрядження, звернути увагу на умови програми лояльності, яку пропонують авіакомпанії AIR FRANCE KLM.

Авіакомпанії запрошують пасажирів до участі у двох програмах лояльності: індивідуальній для часто літаючих пасажирів Flying Blue і корпоративній BlueBiz. Обидві програми працюють за принципом накопичення балів: здійснюються перельоти з AIR FRANCE KLM, заробляються бали, які можуть обмінюватися на безкоштовні авіаквитки.

Бездоганний сервіс, ідеальний комфорт: AirFranceKLM пропонують найкращі умови для агробізнесу

Корпоративна програма лояльності BlueBiz від авіакомпаній AIR FRANCE KLM дозволить агропідприємцям заощадити на ділових подорожах. Також Ви зможете зекономити більше і отримати більше переваг, завдяки різноманітним додатковим послугам, які програма BlueBiz пропонує Вашій компанії.

Реєструючись для участі в програмі з 1 липня по 1 вересня 2016 року агрокомпанія отримує статус корпоративного клієнта AIR FRANCE KLM, що дозволяє їй користуватися винятковими привілеями в обслуговуванні. При цьому в якості подарунка від авіакомпаній на рахунок клієнта відбувається зарахування спеціальних 100 балів, так званих Blue Credit, рівних за номіналом 100 доларам США.

Згодом накопичення Blue Credits відбувається за кожен куплений авіаквиток співробітника агрокомпанії, який подорожує з AIR FRANCE KLM. Використання балів можливо протягом двох років.

При цьому, паралельно з балами за програмою BlueBiz, зараховуються милі за індивідуальною програмою лояльності для часто літаючих пасажирів Flying Blue.

Завдяки привілеям програми для корпоративних клієнтів, подорожувати з AIR FRANCE KLM комфортно та легко.Це справжні крила Вашого бізнесу, що несуть вас до нових результативних контактів, ефективних зустрічей і заходів та подальшого розвитку. Завдяки бездоганному сервісу, постійній модернізації флоту, авіакомпанії AIR FRANCE KLM зарекомендували себе в якості авіаперевізника світового класу і продовжують займати лідируючі позиції на ринку. Подорожуйте комфортно і зі стилем AIR FRANCE KLM!

20 липня 2016 11:34
переглядів:
90965
Додати коментар
3 + 15 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі

Анонси