Володимир Юдін: Застрахувати свої посіви від наслідків погодних катаклізмів повинен кожен відповідальний фермер

14 липня 2016
Переглядів:
89253
AgroNews310606.jpg

Погодні умови, що склалися в Україні, продовжують дивувати аграріїв. Дощовий травень і перша половина червня змінилися ближче до другої половини першого літнього місяця стійкими високими температурами на більшій частині території країни. За даними Укргідрометеоцентру, спекотна погода, яка встановилася в останній декаді червня, буде мати двоякий вплив на сільськогосподарські культури: прискорить дозрівання зерна ранніх зернових, сприятиме інтенсивному розвитку пізніх культур, але тільки до тих пір, поки вистачить запасів вологи в грунті, в подальшому ж може відбутися поширення посушливих явищ.

І ось вже фермери, які ще вчора говорили про шкідливий вплив тривалих опадів на сільгоспкультури, змушені думати про зовсім протилежне явище - можливу ​​посуху. Упевненості в тому, що небесна канцелярія не піднесе «сюрприз» фермерам у вигляді тривалої відсутності опадів і, як результат, повного виснаження запасів вологи в грунті немає. Однак подумати про можливі наслідки погодних катаклізмів, застрахувавши свої посіви, зараз повинен кожен відповідальний аграрій, впевнений експерт в області агрострахування, гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін.

«Різке підвищення температури в умовах досить високої вологості повітря принесло і ще один головний біль аграріям - склалися надзвичайно сприятливі умови для активізації, розвитку і поширення грибкових захворювань таких як септоріоз, фузаріоз, фомоз та ін. На окремих площах з яровими зерновими культурами, де запаси вологи в грунті були надмірними для цього періоду розвитку, відзначається пожовтіння листя і стебел і локальне вилягання посівів, особливо загущених. У цих умовах ризики втратити свій урожай зросли в рази», - зазначає Володимир Юдін.

Експерт підкреслює, що в цих умовах фермеру просто необхідно прорахувати ризики, пов'язані з можливою втратою врожаю і, щоб не зазнати збитків в разі настання форс-мажору, застрахувати свої посіви.

«Для цього необхідно з усією відповідальністю підійти до вибору страхового партнера. Діяльність компанії «Агрориск» спрямована на пошук оптимальних страхових умов для фермера виключно серед перевірених часом страхових компаній. Наш страховий брокер, враховує побажання клієнта і його фінансові можливості, консультуючи його щодо умов страхового договору. При цьому ми відповідальні перед клієнтом за умови виконання договору про страхування», - резюмує Володимир Юдін.

З огляду на вищевказане, можна рекомендувати аграріям більш ретельно ставитися до мінімізації можливих ризиків в своїй діяльності, страхуючи свої посіви, адже це дає впевненість у відшкодуванні мжливих збитків у разі настання форс-мажорних обставин. При цьому треба пам’ятати: вірогідність отримання страхових виплат прямо пропорційна надійності вашого страхового партнера, а отже при його виборі краще звернутися за допомогою до людей, що безпосередньо працюють на ринку страхових послуг – тобто страхових брокерів.

14 липня 2016 09:00
переглядів:
89253
Додати коментар
11 + 7 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі

Анонси