Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Вдосконалюй своє сільгоспвиробництво - придбай техніку в лізинг

24 червня 2016
Переглядів:
2071
AgroNews240604.jpg

В Україні стартували жнива, а це означає, що питання використання якісної, сучасної сільгосптехніки вкотре постало на порядку денному перед вітчизняними аграріями. Вважаємо, що немає потреби пояснювати причини, за якими сьогодні українські фермери змушені працювати на морально і фізично застарілій сільгосптехніці. Відзначимо лише, що ключова з них - нездатність аграріїв придбати дорогі машини і механізми через складне фінансове становище більшості фермерів.

Проте, це зовсім не означає, що українське сільське господарство має продовжувати працювати, використовуючи стару техніку, адже як і будь-який напрямок бізнесу, АПК потребує постійного вдосконалення процесу виробництва. Саме тому придбати сільгосптехніку сьогодні може дозволити собі навіть господарство, що має порівняно невеликі обігові кошти використовуючи інструмент фінансового лізингу, впевнений директор компанії «Євролізинг-Україна», експерт в області лізингу Олексій Пищик.

«Для того, щоб укласти договір про лізинг сільгосптехніки фермеру необхідно звернутися зі спеціальною заявкою в компанію «Євролізинг-Україна». На відміну від інших фінустанов, ми не вимагаємо фінансової звітності та навіть довідки про доходи аграрія - необхідно розуміти, що суть лізингу полягає в тому, що техніка не переходить у власність лізингоодержувача відразу після укладення договору з лізингодавцем. В період дії договору (до моменту поки клієнт не виконає всі платежі відповідно до вартості техніки), фермер користується технікою на правах оренди. Відповідно, всі можливі витрати, пов'язані з ремонтом сільгосптехніки в цей період бере на себе компанія «Євролізинг-Україна». Тим самим, це ще одна очевидна перевага лізингу перед банківським кредитуванням», - пояснює Олексій Пищик.

При цьому, за словами директора «Євролізинг-Україна», рішення про задоволення заявки клієнта фахівці компанії приймають в максимально стислі терміни, а при укладенні самого договору не потрібен поручитель.

Олексій Пищик також зазначає, що одним із пріоритетів роботи компанії «Євролізинг-Україна» є індивідуальний підхід до кожного клієнта. «Наші фахівці запропонують аграрію найбільш оптимальні умови договору виходячи з його побажань, а також фінансових можливостей. Крім того, ми надаємо консультаційну допомогу і при виборі самої техніки. Зрозуміло, що дані послуги абсолютно безкоштовні і входять до переліку обов'язкових при роботі з клієнтами, не несучи для останнього абсолютно ніякого фінансового навантаження», - резюмує Олексій Пищик.

 

 

 

24 червня 2016 16:15
переглядів:
2071
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси

 ОСТАННІ КОМЕНТАРІ