Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Надійна гідравліка для українських аграріїв

29 червня 2016
Переглядів:
88920
_MG_2896.jpg

У сучасній агротехніці широко застосовується гідравліка, що виконує низку ключових завдань в процесі роботи. Для забезпечення безперервної роботи сільськогосподарської техніки, варто використовувати якісні комплектуючі. Наприклад, компанія HANSA-FLEX (Німеччина), що є світовим лідером у виробництві та постачанні комплектуючих до гідравлічних систем, пропонує величезний асортимент продукції, яка широко застосовується у сільськогосподарських машинах від провідних виробників – як закордонних, так і вітчизняних. Це шланги, рукави високого тиску,  гідравлічні труби, гідронасоси та багато іншого для комбайнів, тракторів, сіялок та іншої техніки.  

На виставці АГРО-2016, яка відбулася в червні у Києві, продукція HANSA-FLEX викликала чималий інтерес. А послуги з оперативного ремонту та заміни комплектуючих зацікавили представників аграрних компаній ще більше. Адже у розпал сезону для аграрія кожний день на вагу золота, тому виїзний сервіс HANSA-FLEX допоможе зберегти час та кошти. Перспективною також є послуга з гідрофікації автомобілів.

 

На стенді HANSA-FLEX, родзинкою якого став фірмовий трейлер, що спеціально прибув з Німеччини, відбулись численні переговори, консультації, а також майстер-класи зі згинання труб на  сучасному станку.

Керівництво ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС»,  що 12 років представляє інтереси німецького виробника HANSA-FLEX  в Україні, запевняє, що компанія завжди має достатній запас комплектуючих на своїх складах у Києві та Дніпропетровську. Окрім того, виробничі ділянки компанії, де працюють висококваліфіковані спеціаліста на сучасному обладнанні, дозволяють виконати замовлення будь-якої складності просто на місці, у присутності покупця. Наразі в Україні працюють 3 філіали ТОВ «ГАНЗА-ФЛЕКС» -  у Києві та Дніпропетровську. Зокрема, у Києві, нещодавно відкрито виробничо-торгівельний філіал на вул. Кільцева Дорога, 22. 

http://hansa-flex.com.ua

 

 

29 червня 2016 09:11
переглядів:
88920
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі