Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

USAID допомагає українським фермерам вирощувати рекордні врожаї картоплі

22 червня 2016
Переглядів:
1200
17019_w640_h640_image02.jpg

Збільшити врожайність картоплі допомагає українським фермерам Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). У проект «Нагодувати майбутнє» вкладено мільйони доларів американських платників податків.

На дослідному полі під Києвом вже вирощують високоякісний насіннєвий матеріал.

Рівненька, не крупніша за куряче яйце, не менше десятка на кущ. Ідеальну насіннєву картоплю виростили на цьому демонстраційному полі у Броварському районі на Київщині. Двадцять сортів з Голландії, елітних і супер елітних. Врожай зберуть і відвезуть у сховище – щоб навесні наступного року забезпечити високоякісним посівним матеріалом фермерів з-під Києва, Житомира, Чернігова.

Агрофірма «Агріко-Україна» збудувала це сучасне картоплесховище завдяки проекту Агентства США з міжнародного розвитку. Половину коштів сплатили американці, решта-власні інвестиції.

«Окупність цього складу – 7-9 років. Для будь-якого підприємця в Україні 7-9 років – це дуже довгий термін. Враховуючи нашу економічну ситуацію і невизначеність. Маючи цей проект “50/50” у нас термін окупності склав три з половиною роки. Тому ми прийняли рішення інвестувати в цей проект завдяки USAID», - розповідає директор «Агріко-Україна» Микола Гордійчук.

Ці нові сорти дають рекордні врожаї, картопля стійка до шкідників і хвороб. Вирощувати її значно вигідніше. Виконуючий обов’язки директора місії USAID в Україні Джон Пеннел повідомив, що нині вже 200 українських фермерських господарств забезпечують селекційним матеріалом, навчають інноваційних технологій.

«Ми хочемо допомогти вам запровадити найсучасніші технології підвищення якості картоплі. В Україні – величезні можливості для її вирощування. Від цього виграють всі: фермери зможуть вести свій бізнес ефективніше, отримають більше доходу, а споживачі матимуть якіснішу продукцію», - каже він.

Заступниця міністра аграрної політики та продовольства України Владислава Рутицька зазначила, що фермери мають навчитися не тільки вирощувати картоплю.

«Зараз ми хочемо завдяки цьому проекту навчити її зберігати. Це прекрасний приклад картоплесховища. Воно збудоване за інвестиційною програмою спільно із USAID. Завдяки цьому у нас є можливість показати (фермерам) дуже якісні технології зберігання», - наголосила Владислава Рутицька.

22 червня 2016 10:02
переглядів:
1200
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.