Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Питання біобезпеки в Україні необхідно вирішувати з урахуванням ринкових тенденцій

22 червня 2016
Переглядів:
1327
gmo-sm.jpg

Українські виробники сільськогосподарської продукції повинні мати право вільного вибору застосовуваних сільгосптехнологій, і тільки ринкові тенденції і попит мають встановлювати правила - які культури (ГМ або НЕ ГМ) повинні вирощуватися в Україні. Таку думку 21 червня в своїй доповіді на II Американо-українському аграрному конгресі у Вашингтоні висловив керівник комітету з біотехнологій УКАБ Борис Сорочинський.

«Держава повинна бути прагматичною і створити чітку нормативну базу з метою забезпечення доступу вітчизняних агровиробників до сучасних сільгосптехнологій, а також до точної інформації в питаннях біобезпеки», - зазначив експерт.

При цьому Борис Сорочинський нагадав, що прийнятий ще в 2007 р. Закон України про біобезпеку на практиці фактично не працює.

«Тим не менше, в підписаній в 2014 р. Угоді про асоціацію між Україною та Європейським союзом існує норма про приведення українського законодавства у сфері біотехнологій у відповідність з європейським. Тому є надія, що в найближчі роки ця робота буде виконана», - резюмував експерт.

За матеріалами "АПК-Інформ

22 червня 2016 09:54
переглядів:
1327
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.