Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Питання біобезпеки в Україні необхідно вирішувати з урахуванням ринкових тенденцій

22 червня 2016
Переглядів:
997
gmo-sm.jpg

Українські виробники сільськогосподарської продукції повинні мати право вільного вибору застосовуваних сільгосптехнологій, і тільки ринкові тенденції і попит мають встановлювати правила - які культури (ГМ або НЕ ГМ) повинні вирощуватися в Україні. Таку думку 21 червня в своїй доповіді на II Американо-українському аграрному конгресі у Вашингтоні висловив керівник комітету з біотехнологій УКАБ Борис Сорочинський.

«Держава повинна бути прагматичною і створити чітку нормативну базу з метою забезпечення доступу вітчизняних агровиробників до сучасних сільгосптехнологій, а також до точної інформації в питаннях біобезпеки», - зазначив експерт.

При цьому Борис Сорочинський нагадав, що прийнятий ще в 2007 р. Закон України про біобезпеку на практиці фактично не працює.

«Тим не менше, в підписаній в 2014 р. Угоді про асоціацію між Україною та Європейським союзом існує норма про приведення українського законодавства у сфері біотехнологій у відповідність з європейським. Тому є надія, що в найближчі роки ця робота буде виконана», - резюмував експерт.

За матеріалами "АПК-Інформ

22 червня 2016 09:54
переглядів:
997
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.