Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Виробництво молочних продуктів треба починати з роботи з постачальниками сировини

21 червня 2016
Переглядів:
1965
moloko.jpg

Молоко, сир, кефір, йогурт, різноманітні молочні продукти для дітей - ми не мислимо свого життя без цієї смачної і корисної їжі! Але ми рідко замислюємося, яких зусиль докладає виробник, щоб приготувати для нас ці продукти.

Тільки уявімо собі, що для початку потрібно закупити якісне молоко, інші необхідні компоненти, перевезти його без втрат, переробити, забезпечити повне дотримання процесу переробки, переконатися в безпеці упаковки, гарантувати повне і неухильне дотримання умов перевезення та зберігання готової продукції...

Ця суха схема не розкриває і сотої частки тієї відповідальності, яку несе виробник перед нами, споживачами. Організація процесу закупівлі молочної сировини переробником - вкрай важливий і ключовий процес у всій схемі виробництва молочної продукції. В ході II Аграрної конференції фахівців із закупівель секретами організації закупівель молочної сировини і розвитку постачальників поділиться менеджер відділу закупівель компанії "Данон" Світлана Жаглова.

Основна місія "Данон" - нести здоров'я через корисні продукти харчування. Світлана, менеджер з 16-річним стажем, детально розбере кожен етап перетворення сировини в готовий молочний продукт. Просто закупівля молока ... А чи просто? А раптом корм для корів був неякісним, а раптом корови утримуються в умовах, далеко не ідеальних, а раптом обладнання для доїння не відповідає стандартам? Всі ми знаємо, що більшість виробників молока в Україні неорганізовані, і робота з ними вимагає специфічних підходів. Будь-який збій відіб'ється на якості сировини і, в кінцевому підсумку, на якості кінцевого продукту.

"Данон" створив свою систему роботи з постачальниками, що гарантує контроль на всіх-всіх стадіях виробництва. І не тільки контроль, а й практичну допомогу господарствам, запропоновану за підсумками аналізу роботи постачальника. Спікер викладе цілі і основні аспекти програми співпраці з тваринниками, яка може стати прикладом для багатьох інших молочних компаній.

Аграрна конференція фахівців із закупівель пройде 23 червня 2013 року в Києві, в готелі "Алфавіто". Ексклюзивним партнером конференції є Торговий портал Fabrikant.ua - електронна торговельна площадка з широкими можливостями для постачальників і покупців аграрної продукції.

З питань участі в роботі заходів, спонсорської підтримки, організації доповіді та розміщення реклами звертайтеся в Інформаційну компанію "ПроАгро":

тел. / факс: (+38 044) 248-02-67, (+38 067) 243-38-03, Анна Ніколенко

e-mail: info@proagro.com.ua, event@proagro.com.ua

сайт конференції: http://www.proagro.com.ua/events/purchaser2016/

21 червня 2016 12:57
переглядів:
1965

стаття в старому комуністичному стилі: що потрібно робити аграріям (власникам корів) і яка повинна бути продукція в магазинах- поради від журналістів?

21.06.2016 13:19
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.