Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Рекордний врожай олійних в світі не впорається зі зростаючим попитом

20 червня 2016
Переглядів:
1024
ec9cb8342319657a8e0f7fd224fcb445cbb5f886.jpg

Аналітики Oil World прогнозують зростання світового валового збору олійних культур в 2016/17 МР до ​​рекордних 531,17 млн. тонн проти 513,61 млн. тонн, очікуваних за підсумками поточного сезону.

Як очікується, збільшення даного показника стане можливим за рахунок нарощування обсягів виробництва сої та соняшнику до максимальних за всю історію рівнів. У свою чергу, врожай ріпаку в світі в новому сезоні знову скоротиться.

У той же час слід зазначити, що незважаючи на значне збільшення врожаю олійних, даного обсягу буде недостатньо для покриття попиту на них. Світове споживання продукції в 2016/17 МР перевищить її виробництво більш ніж на 5 млн. тонн. В результаті, на світовому ринку другий рік поспіль буде спостерігатися зниження запасів олійних культур.

За матеріалами "АПК-Інформ

20 червня 2016 11:28
переглядів:
1024
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.