Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Рекордний врожай олійних в світі не впорається зі зростаючим попитом

20 червня 2016
Переглядів:
783
ec9cb8342319657a8e0f7fd224fcb445cbb5f886.jpg

Аналітики Oil World прогнозують зростання світового валового збору олійних культур в 2016/17 МР до ​​рекордних 531,17 млн. тонн проти 513,61 млн. тонн, очікуваних за підсумками поточного сезону.

Як очікується, збільшення даного показника стане можливим за рахунок нарощування обсягів виробництва сої та соняшнику до максимальних за всю історію рівнів. У свою чергу, врожай ріпаку в світі в новому сезоні знову скоротиться.

У той же час слід зазначити, що незважаючи на значне збільшення врожаю олійних, даного обсягу буде недостатньо для покриття попиту на них. Світове споживання продукції в 2016/17 МР перевищить її виробництво більш ніж на 5 млн. тонн. В результаті, на світовому ринку другий рік поспіль буде спостерігатися зниження запасів олійних культур.

За матеріалами "АПК-Інформ

20 червня 2016 11:28
переглядів:
783
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.