Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Ціни на ринку цукру відносно стабільні

19 червня 2016
Переглядів:
1131
2_big.jpg

Станом на 17 червня цього року цукрові заводи реалізують цукор за оптово-відпускною ціною 12,20-12,50 грн/кг, що практично відповідає рівню вівторка, повідомляє прес-служба асоціації "Укрцукор". 

У порівнянні з минулим тижнем мінімальні ціни знизилися на 0,4%, а максимальні — залишилися стабільними. Українська гривня продовжила посилюватися (24,90 грн/дол. в порівнянні із 25,00 грн/дол.), що дозволило підняти максимум ціни (в порівнянні із минулою п’ятницею) на 2 дол./т — до 490-502 дол./т.

Із початку місяця ціни на цукор в Україні зменшилися на 2-3%. Варто відмітити, що на світовому ринку ціни на цукор зростають. 

19 червня 2016 12:05
переглядів:
1131
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.