Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Ціни на ринку цукру відносно стабільні

19 червня 2016
Переглядів:
1375
2_big.jpg

Станом на 17 червня цього року цукрові заводи реалізують цукор за оптово-відпускною ціною 12,20-12,50 грн/кг, що практично відповідає рівню вівторка, повідомляє прес-служба асоціації "Укрцукор". 

У порівнянні з минулим тижнем мінімальні ціни знизилися на 0,4%, а максимальні — залишилися стабільними. Українська гривня продовжила посилюватися (24,90 грн/дол. в порівнянні із 25,00 грн/дол.), що дозволило підняти максимум ціни (в порівнянні із минулою п’ятницею) на 2 дол./т — до 490-502 дол./т.

Із початку місяця ціни на цукор в Україні зменшилися на 2-3%. Варто відмітити, що на світовому ринку ціни на цукор зростають. 

19 червня 2016 12:05
переглядів:
1375
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.