Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

З огляду на економічну ситуацію в Україні, потреба в лізингу стоїть дуже гостро

14 червня 2016
Переглядів:
2825
AgroNews130602.jpg

Незважаючи на широке поширення лізингу в розвинених країнах, в економічному середовищі України такий вид відносин все ще залишається недостатньо популярним. Однією з причин цього залишається недосконалість законодавчої бази, що регулює відносини на ринку лізингу. Проте, інструмент лізингу має ряд переваг перед звичайним банківським кредитуванням, відкриваючи можливості, зокрема, перед малими і середніми фермерами з придбання нової сільгосптехніки. У цьому впевнений експерт в області кредитування та лізингу, директор компанії «Євролізинг-Україна» Олексій Пищик.

«З огляду на нинішню економічну ситуацію в Україні, зокрема, стан фінансового сектору, маємо визнати, що потреба в лізингу стоїть дуже гостро. Адже активне впровадження лізингових операцій сприятиме оновленню основних фондів завдяки збільшенню доступу підприємств до зовнішніх джерел фінансування  та інвестицій», - розповідає експерт.

При цьому, Олексій Пищик зазначає, що інструмент лізингу надає можливість лізингоодержувачу використовувати нову високотехнологічну техніку без значних одноразових витрат, адже під час укладання договору про лізинг техніка передається в користування без попереднього викупу.

Також слід зазначити, що техніка, згідно умов договору про лізинг, не зараховується на баланс лізингоодержувача, що не збільшує його активи і звільняє від сплати податку на майно.

Якщо ж додати до цього гнучкість здійснення лізингових платежів в порівнянні зі звичайними банківськими кредитами, а також те, що, наприклад при укладанні договору про лізинг в компанії «Євролізинг-Україна» не вимагатимуть негайного початку погашення суми згідно умов договору, то переваги лізингу виявляються очевидними.

«Крім того, фахівці «Євролізинг-Україна» готові надати фермеру всю необхідну безкоштовну консультаційну допомогу не тільки на етапі оформлення договору, але і при виборі самої техніки», - підкреслює Олексій Пищик.

 

 

14 червня 2016 07:23
переглядів:
2825
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

Анонси