Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

З огляду на економічну ситуацію в Україні, потреба в лізингу стоїть дуже гостро

AgroNews130602.jpg

Незважаючи на широке поширення лізингу в розвинених країнах, в економічному середовищі України такий вид відносин все ще залишається недостатньо популярним. Однією з причин цього залишається недосконалість законодавчої бази, що регулює відносини на ринку лізингу. Проте, інструмент лізингу має ряд переваг перед звичайним банківським кредитуванням, відкриваючи можливості, зокрема, перед малими і середніми фермерами з придбання нової сільгосптехніки. У цьому впевнений експерт в області кредитування та лізингу, директор компанії «Євролізинг-Україна» Олексій Пищик.

«З огляду на нинішню економічну ситуацію в Україні, зокрема, стан фінансового сектору, маємо визнати, що потреба в лізингу стоїть дуже гостро. Адже активне впровадження лізингових операцій сприятиме оновленню основних фондів завдяки збільшенню доступу підприємств до зовнішніх джерел фінансування  та інвестицій», - розповідає експерт.

При цьому, Олексій Пищик зазначає, що інструмент лізингу надає можливість лізингоодержувачу використовувати нову високотехнологічну техніку без значних одноразових витрат, адже під час укладання договору про лізинг техніка передається в користування без попереднього викупу.

Також слід зазначити, що техніка, згідно умов договору про лізинг, не зараховується на баланс лізингоодержувача, що не збільшує його активи і звільняє від сплати податку на майно.

Якщо ж додати до цього гнучкість здійснення лізингових платежів в порівнянні зі звичайними банківськими кредитами, а також те, що, наприклад при укладанні договору про лізинг в компанії «Євролізинг-Україна» не вимагатимуть негайного початку погашення суми згідно умов договору, то переваги лізингу виявляються очевидними.

«Крім того, фахівці «Євролізинг-Україна» готові надати фермеру всю необхідну безкоштовну консультаційну допомогу не тільки на етапі оформлення договору, але і при виборі самої техніки», - підкреслює Олексій Пищик.

 

 

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси