Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

"Укрзалізницю" очолив Войцек Балчун

06 червня 2016
Переглядів:
1049
0O9A7962.JPG

ПАТ "Укрзалізниця" очолив Войцек Балчун. Про підписання контракту з ним заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян 6 червня, повідомила прес-служба Мінінфраструктури. 

Міністр інфраструктури України наголосив, що нове керівництво ПАТ «Українська залізниця» має здійснити ефективне реформування українських залізниць та виправдати сподівання, які покладає суспільство на нову команду.

Також В.Омелян представив колективу ПАТ “Укрзалізниця” новий склад правління, до якого увійшли: директор з економіки і фінансів «Укрзалізниці» Олександр Бужор; управління соціальним блоком доручено Марчеку Жельку; поляк Ремігіуш Пашкевич відповідатиме за інфраструктурні проекти;  Марек Роберт Залєсний відповідатиме за вантажні перевезення та операційну діяльність. В новому складі Правління також залишився Сергій Михальчук.

Правління очолює громадянин Польщі Войцех Балчун. Троє з шести членів правління приступили до роботи, ще троє приступлять після отримання дозволів на роботу.

06 червня 2016 17:58
переглядів:
1049
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.