Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Інвестори будуть йти з сировинного бізнесу - експерт

06 червня 2016
Переглядів:
765
c5ae1517543f2b9d0617ae7ac4a01a86.jpg

Україна знаходиться в депресивній фазі економічного розвитку, і сировинна модель її економіки в умовах падіння світових ринків не обіцяє швидкого переходу в фазу впевненого зростання. Разом з тим, детальний аналіз поточної ринкової ситуації дозволяє знайти і прогнозувати точки такого зростання навіть при низхідних трендах. Про це в своїй доповіді на конференції "Маркетинг аграрної продукції", розповів старший менеджер з комерційної стратегії Agrogeneration Сергій Курбатов.

Він зазначив, що методи дослідження сільськогосподарських ринків включають фундаментальний, технічний і інтуїтивний аналіз, а узагальнений висновок дозволяє аграрному бізнесу визначити не тільки напрямки свого руху, але і пріоритетність завдань.

"Тільки одне ймовірне підвищення облікової ставки ФРС США буде означати відхід інвесторів з високоризикових сировинних економік. Тому наша економіка, український агробізнес повинен зосередитися на збільшенні виробництва продукції з високою доданою вартістю", - зазначив С. Курбатов.

За матеріалами "ПроАгро"

06 червня 2016 16:49
переглядів:
765
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.