Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Минулого тижня морпорти України відвантажили 430 тис. тонн зерна

06 червня 2016
Переглядів:
785
r_images_news_3402300.jpg

В період з 30 травня по 5 червня обсяг експорту зернових з морпортів України склав 431,6 тис. тонн. Зокрема, 253,4 тис. тонн із зазначеного обсягу склала пшениця, 168,1 тис. - кукурудза, 10,1 тис. тонн - ячмінь.

Лідерами з відвантаження зернових за звітний період стали компанія «Нібулон» (134,2 тис. тонн) і Одеський морпорт (115,1 тис. тонн).

Основними імпортерами українського зерна на минулому тижні були Туніс (53,9 тис. тонн), Південна Корея (43,5 тис. тонн) і Нідерланди (33 тис. тонн).

За матеріалами "АПК-Інформ"

06 червня 2016 14:58
переглядів:
785
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.