Вільна ніша – як заробити на вирощуванні ожини   Українські аграрії використовуватимуть передові технології захисту рослин  7 лайфхаків, як вберегтися від аграрного рейдерства  Чи бути українському равлику в шоколаді? Добре там, де нас немає, або історія успіху оливкового бізнесу Чи не ворог держава українському фермерові?  Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Австралія отримає найбільший врожай пшениці за 5 років

05 червня 2016
Переглядів:
805
----------.png

Національний банк Австралії очікує, що в поточному році Австралія збере найбільший за п'ять років врожай пшениці - не менше 26,1 млн. т. Міжнародна рада по зерну і МСГ США оцінюють урожай австралійської пшениці в  25,0 млн. т.

Оптимізм експертів банку пов'язаний з травневими опадами, які заповнили дефіцит вологи в східних штатах після посухи на початку посівної кампанії. У Західній Австралії початок вегетативного сезону було одним з найкращих за останні багато років. За прогнозами метеорологів, в наступні три місяці кількість опадів на території Австралії буде не нижче середнього.

Якщо в поточному році розвинеться кліматичне явище Ла-Нінья, врожай пшениці перевищить середній рівень і досягне 26,8 млн. т, прогнозує Національний банк Австралії. Прибирання пшениці пройде в жовтні-грудні.

За матеріалами "Українська аграрна конфедерація

05 червня 2016 11:12
переглядів:
805
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.