Відгодівля та переробка ВРХ: Як заробити у найбільшій вільній ніші українського агробізнесу? Компанія UKRAVIT постійно рухається вперед, створюючи нові інноваційні продукти Контроль шкідників за європейськими стандартами: Pest-control  Виробник насіння майбутнього збільшує інвестиції в Україну уже сьогодні  Страхування має бути необхідною умовою при розвитку бізнесу кожного садівника  Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території України

 

Мінімізуйте свої ризики в агробізнесі - не економте на страховці

03 червня 2016
Переглядів:
1924
00dcce87-5c83-4ae9-a4e6-385bd006839a.jpg

В умовах стрімкого розвитку ринкових відносин ключовим елементом успіху тієї чи іншої великої компанії, а також проектів малого та середнього бізнесу є робота з мінімізації ризиків. Один з таких елементів складається у виборі надійного страхового партнера. Про це заявила в ході конференції «Маркетинг аграрної продукції», яка відбулася 3 червня в Києві, директор департаменту зовнішньої торгівлі групи «Агротрейд» Олена Кириченко.

Таку думку підтримують і експерти в галузі агрострахування. Зокрема, гендиректор компанії «Агрориск» Володимир Юдін впевнений, що страхові брокери допоможуть аграрію, що звернувся до них, надати кращі умови від  надійних компаній для страхування своїх врожаїв.

 

"Коли ми говоримо про фіксацію умов угоди, то тут вже має бути мінімум білих плям. Між моментом фіксації і підписанням контракту проходить мало часу, проте ринок може зміниться. Тому потрібно опитати всі внутрішні структури і переконатися, що логісти, фінансисти, бухгалтера схвалюють умови контракту", - зазначила у своєму виступі в рамках Олена Кириченко.

За словами Олени Кириченко, мінімізувати можливі ризики дозволяють брокери, банки, сюрвеєри, юристи і, звичайно ж, страхові компанії.

«Я не рекомендую нашим аграріям економити на страховці», - сказала експерт.

З такими доводами згоден і Володимир Юдін. В ексклюзивному коментарі AgroNews він особливо підкреслив, що можливі ризики в агробізнесі, на відміну від інших напрямків підприємницької діяльності, зростають в рази.

«Це повинен враховувати кожен аграрій, який хоче отримати прибуток в кінці сільськогосподарського сезону, а не залишитися, образно кажучи, біля розбитого корита. Відрадно, що потроху наші фермери починають усвідомлювати це і довіряти агростраховикам. Адже бути впевненим на 100%, що його обійдуть стороною форс-мажорні обставини природного, або, припустимо, техногенного характеру, не може ніхто. У разі ж, якщо бізнесмен звертається до страхового брокера, який запропонує кращі умови від надійних страховиків, у нього є впевненість, що у випадку непередбачених обставин він компенсує збитки. Таким чином ризики мінімізовані», - підкреслив Володимир Юдін.

 

 

03 червня 2016 15:57
переглядів:
1924
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.

остані коментарі

Анонси