Прибуток замість ризику або як фермеру захистити головний актив під час кризи

27 травня 2016
Переглядів:
83741
Agronews-Template_26_2.jpg

Не треба бути експертом у юридичних питаннях, щоб розуміти, що аграрна справа пов’язана з певними ризиками. Якщо б масштаби ризику не мали певні обмеження, якщо б реально існувала загроза втратити свій бізнес, то займатися сільським господарством наважився б не кожен. На сьогоднішній день є можливість захистити свої активи, тобто врожаї від с/г ризиків 

«Найкращий спосіб мінімізувати ризик полягає зовсім не у тому, щоб його уникнути, а в тому, щоб забезпечувати максимальний контроль над ним. Чим більше ви знаєте про страхування, тим більше влади маєте над власним бізнесом та фінансами» -  зазначає експерт ринку агрострахування, гендиректор компанії  «АГРОРИСК» Володимир Юдін.

Невизначеність: чи Ви готові застрахувати врожай, чи будете сподіватися на «авось» лише посилює ризик втратити його.

«Звичайно, фінанси, які потрібно виділити на придбання страховки  стосуються статті витрат фермера, і якщо ваш врожай не засохне або не згорить, грошей  страховка вам не принесе. Проте кожен фермер повинен розуміти, що має справу з подіями, які йому непідвладні, а саме, з природними катаклізмами і погодними умовами. Страховка коштує відносно недорого, але дорогі активи фермера знаходяться під  надійним захистом. Мудрий фермер розуміє, що дохід від врожаїв з лихвою перекриє всі витрати, пов’язані зі страховкою, яка захищає всі активи аграрія. Так, наша позиція, як страхового брокера, по компенсації збитків завжди залишається твердою - якщо має бути виплата, то вона відбувається. В силу того, що страхові компанії, з якими ми працюємо, несуть на собі лише частину відповідальності, наша участь в договорі про страхування - це своєрідна гарантія того, що виплати будуть проведені. Ми намагаємося виробляти більш дешеве і вигідне рішення для клієнта, ніж клієнт може сам для себе виробити» - говорить Володимир Юдін .

27 травня 2016 07:23
переглядів:
83741
Додати коментар
2 + 15 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі

Анонси