DuPont Pioneer Україна оголошує конкурс врожайності «Піонер Максимум»

18 травня 2016
Переглядів:
80654
Agronews-Template_18_2.jpg

Загальноукраїнський конкурс розпочався у травні 2016 року серед сільгоспвиробників України в двох номінаціях: «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPontPioneer» і «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPontPioneer».

Вперше у 2016 році міжнародна компанія DuPont Pioneer Україна проводить конкурс врожайності з метою моніторингу виробничих результатів та досягнень своїх клієнтів. Конкурс проводиться у 9-ти агро-кліматичних зонах (Західне Полісся, Центральне Полісся, Східне Полісся, Західний Лісостеп та Карпати, Центральний Лісостеп, Східний Лісостеп, Правобережний Степ, Лівобережний  Степ, Південний Степ) та у зоні зрошення. В кожній з цих зон будуть визначені переможці в двох номінаціях - «Кращий врожай гібриду кукурудзи DuPont Pioneer» і «Кращий врожай гібриду соняшнику DuPont Pioneer».Учасником конкурсу може бути будь-яка юридична особа України чи підприємець, який вирощує в своєму господарстві в сезоні 2016 року мінімум 300 га гібридів кукурудзи та/або 100 га гібридів соняшнику DuPont Pioneer. Розмір поля, яке приймає участь в конкурсі, повинен бути не менше 50 га.

Заявка на  участь в конкурсі оформлюється окремо на кожну ділянку під один гібрид.  Максимальна кількість анкет від спеціаліста/агронома, відповідального за вирощування, –  одна в кожній номінації. Максимальна кількість анкет від одного господарства – необмежена, але в заліку приймається від господарства лише одне поле з максимальним показником врожайності.

Переможці конкурсу (спеціалісти господарств, що подали заявки) отримають подарунки: 1 місце – планшет, 2 місце – відео-реєстратор, 3 місце – спортивний годинник. Також насінням інноваційних гібридів DuPont Pioneer будуть нагороджені і самі господарства: 1 місце – 15 п.о., 2- місце – 10 п.о., 3 місце – 5 п.о.

Сергій Резінченко, Менеджер з маркетингу компанії DuPontPioneer Україна: «Ми проводимо конкурс врожайності «Піонер Максимум» вперше на території України. В українських сільгосппідприємствах працюють успішні і досвічені спеціалісти, які при використанні сучасних технологій можуть отримувати рекордно високі врожаї. В українських фермерів є розуміння того, як забезпечити максимальні показники і зробити бізнес успішним, а ми, в свою чергу, готові полегшити їм роботу, пропонуючи високоінноваційні гібриди Pioneer. Завдяки конкурсу ми зможемо відстежити найкращі результати та довести, що здобутки 90-річної історії Pioneer акумулюються у високоякісних гібридах, забезпечуючи клієнтам максимальну продуктивність та прибутковість».   

Термін подачі заявок на участь у конкурсі триває до 01 липня 2016 року. З питань подачі заявки господарства мають звертатися до представників компанії DuPont Pioneer в своєму регіоні. Також заявку можна знайти за посиланням. З більш детальними умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті www.pioneer.ua.

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»®. Більш детальна інформація про компанію на сайті: www.pioneer.com/ukraine.  

Компанія DuPont (NYSE: DD) надає на міжнародному ринку наукові та технологічні рішення у вигляді інноваційних продуктів, матеріалів і послуг світового класу з 1802 року. Компанія впевнена, що завдяки співпраці з клієнтами, урядами, неурядовими організаціями та лідерами суспільної думки зможе вирішити такі глобальні проблеми, як забезпечення здоровими продуктами харчування людей по всьому світу, зниження залежності від викопних видів палива, захист життя та навколишнього середовища.

Додаткова інформація про компанію DuPont та її прихильність всебічним інноваційним рішенням на сайті www.dupont.com

 

18 травня 2016 12:15
переглядів:
80654
Додати коментар
2 + 2 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі

Анонси