Аграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Лізинг відкриває нові можливості для аграріїв у справі оновлення парку сільгосптехніки

Agronews-Template_traktor (2).jpg

З проведенням сезону весняних польових робіт перед вітчизняними аграріями все частіше постає питання придбання сільгосптехніки, адже більшість машин використовуваних українськими фермерами за десятки років експлуатації вже морально застаріли. А тим часом, зокрема, технології обробітку грунту, не стоять на місці значно дисонуючи з методами, використовуваними більшістю українських аграріїв через відсутність сучасної сільгосптехніки. Проте придбання нової техніки досить проблематично через банальну причину - відсутність необхідних коштів для придбання дорогих машин і механізмів.

Однак, інструмент лізингу відкриває нові можливості для оновлення парку сільгоспмашин малими і середніми фермерами, зазначає експерт в області лізингу, директор компанії «Євролізинг-Україна» Олексій Пищик.

«Особливість лізингу полягає в тому, що згідно з договором з клієнтом, на період, поки останній не виплатить всю вартість придбаної техніки, вона є власністю лізингодавця. Клієнт же користується їй на правах оренди. Витрати ж на ремонт техніки, в разі її поломки, в даному випадку оплачує також лізингодавець», - розповідає Олексій Пищик.

При цьому в компанії «Євролізинг-Україна» під час укладання договору лізингоодержувач може вибрати як нову, так і колишню в експлуатації техніку, яка природно відрізняється більш меншою вартістю.

«При цьому на даному етапі наші фахівці нададуть клієнту всю необхідну консультативну допомогу при виборі тієї чи іншої сільгоспмашини з метою оптимізації витрат», - говорить Олексій Пищик.

Необхідно врахувати, що умови лізингу, які пропонує компанія «Євролізинг-Україна» не передбачають негайного початку платежів за договором. Все що потрібно клієнтові в даному випадку - сплатити початковий внесок у розмірі близько 30% від вартості техніки без надання будь-яких довідок про доходи та фінансову звітність. Надалі клієнт може сам для себе вибрати умови погашення суми, що залишилася за договором, а в процесі виплат навіть коригувати їх залежно від власної фінансової ситуації.

«Всі ці фактори дають явні переваги малим і середнім фермерам при оновленні парку сільгоспмашин за допомогою лізингу. Аграрії починають усвідомлювати, що лізинг - вигідна альтернатива не тільки банківським кредитам, але і їх накопиченням для придбання техніки за готівковий розрахунок, адже в такому випадку практично виключаються можливі інфляційні ризики, пов'язані з тим, що заощадження аграріїв на покупку сільгосптехніки просто знецінюються», - підкреслює Олексій Пищик.

 

 

 

Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Подробнее о форматировании текста

остані коментарі

Анонси