Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

ТОП-5 обіцянок нового очільника Мінагрополітики

14 квітня 2016
Переглядів:
22648
jpg.

Новообраний міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий, напередодні свого призначення парламентом у четвер, розповів чим займатиметься на посаді глави аграрного відомства, повідомляє телеканал "112 Україна".

Зокрема він зазначив, що "багато хорошого було зроблено і всі хороші ініціативи будуть продовжуватися". 

Серед основних своїх обіцянок на посаді Міністра Кутовий назвав 5 основних позицій, які AgroNews представляє до уваги своїх читачів: 

1. Зміна вектору розвитку міністерства ближче і грунтовніше на підтримку фермерських господарств, адже на його думку, відчутного вектору у нас не було

2. Вирішення питання по оподаткуванню аграріїв шляхом сформування позиції, яка б задовольнила учасників ринку і насамперед малих фермерів. При чому за словами Кутового мова буде йти про нову систему підтримки малих і середніх гравців на ринку.

4. Переорієнтація в контексті органічної продукції.

5. Подалання безладу в державних підприємствах. За словами Кутового, системні підприємства у нас працюють в збиток, іноді в дуже маленький прибуток, що не відповідає їх потенціалу. "Я за цим бачу, як мінімум, неефективну роботу, як максимум - можливо, серйозні зловживання. Будемо з правоохоронними органами проводити робочу нараду, в рамках якої будемо вибудовувати шляхи, яким чином ми зробимо неможливим зловживання в галузі",- зазначив Міністр. 

Як-то говорить популярне українське прислів'я: "Обіцянки-цяцянки, а дурному радість" і як буде їх виконувати новопризначений Міністр ми вже побачимо найближчим часом. 

 

 

 

14 квітня 2016 14:04
переглядів:
22648
Додати коментар
Содержание этого поля является приватным и не предназначено к показу.