ТОП-5 обіцянок нового очільника Мінагрополітики

14 квітня 2016
Переглядів:
20564
jpg.

Новообраний міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий, напередодні свого призначення парламентом у четвер, розповів чим займатиметься на посаді глави аграрного відомства, повідомляє телеканал "112 Україна".

Зокрема він зазначив, що "багато хорошого було зроблено і всі хороші ініціативи будуть продовжуватися". 

Серед основних своїх обіцянок на посаді Міністра Кутовий назвав 5 основних позицій, які AgroNews представляє до уваги своїх читачів: 

1. Зміна вектору розвитку міністерства ближче і грунтовніше на підтримку фермерських господарств, адже на його думку, відчутного вектору у нас не було

2. Вирішення питання по оподаткуванню аграріїв шляхом сформування позиції, яка б задовольнила учасників ринку і насамперед малих фермерів. При чому за словами Кутового мова буде йти про нову систему підтримки малих і середніх гравців на ринку.

4. Переорієнтація в контексті органічної продукції.

5. Подалання безладу в державних підприємствах. За словами Кутового, системні підприємства у нас працюють в збиток, іноді в дуже маленький прибуток, що не відповідає їх потенціалу. "Я за цим бачу, як мінімум, неефективну роботу, як максимум - можливо, серйозні зловживання. Будемо з правоохоронними органами проводити робочу нараду, в рамках якої будемо вибудовувати шляхи, яким чином ми зробимо неможливим зловживання в галузі",- зазначив Міністр. 

Як-то говорить популярне українське прислів'я: "Обіцянки-цяцянки, а дурному радість" і як буде їх виконувати новопризначений Міністр ми вже побачимо найближчим часом. 

 

 

 

14 квітня 2016 14:04
переглядів:
20564
Додати коментар
11 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.

остані коментарі