Олександр Марюхніч: “Якщо прагнеш змін – почни з себе”   Ринок зерна України: від експорту сировини до готової продукції     Як захистити врожай ріпаку озимого? Поради спеціаліста   VELES AGRO – український бренд європейської якості підкорює «Битву Агротитанів»     VELES AGRO ТЕХНІКА, ЩО ЛАМАЄ СТЕРЕОТИПИСубсидування - найбільш поширений шлях підтримки державою агрострахування в світіІсторія агроуспіху: DuPont PioneerЗахистити зібраний врожай від гризунів допоможуть ефективні родентициди від Групи компаній UKRAVITАнна Бабіч: Аби вижити в умовах непередбачуваного ринку, агрокомпаніям варто зрозуміти "силу багатьох"Компанія МАЇС презентувала оновлену лінійку гібридів кукурудзи під час семінару на ЧеркащиніАграрію важливо раціонально використовувати пестициди та агрохімікати для збереження власного врожаюПерепади температури негативно вплинули на майбутню врожайність пізніх ярих культурЗворотній зв’язок із фермером: Група компаній UKRAVIT взяла активну участь у Днях поля по всій території УкраїниРинок м'яса в першому півріччі продемонстрував зростанняЯк обрати оптимальний протруйник?ТОП-7 фактів про сільське господарство ШвейцаріїКомпанія DuPont Pioneer Україна представила результати агрономічних дослідів кукурудзиСтрахування озимих культур від осінньої посухи – додаткова гарантія стабільностіІталія на смак: ТОП-6 найкращих фермерських ринківПравда про садівництво: як створити прибутковий бізнес?Без агрострахування неможливо отримати доступ до кредитування Як найкраще підготувати землю до весняної посівної Угорський досвід для українського АПК ДПЗКУ вже заготовила 2,5 млн тонн збіжжя з початку 2016/2017 МР Генетика як рушій прогресу Як обрати надійного страхового партнера 

Система налогоообложения для аграриев в текущем году

21 березня 2016
переглядів:
1430

В соответствии с Законом «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины и некоторые законодательные акты Украины относительно обеспечения сбалансированности бюджетных поступлений в 2016 году» в текущем году существенно изменилась вся система налогообложения для сельскохозяйственных товаропроизводителей. АgroNews предлагает нашим читателям более детально ознакомиться с основными изменениями в законодательстве в нашей инфографике. 

 

Главным образом изменения коснулись увеличения размеров ставок налога с 1 га - по сравнению с предыдущим размером приблизительно в два раза. Вместе с тем была сохранена упрощенная система налогообложения для сельхозпроизводителей (так называемая четвертая группа).

 

Подверглась переформатированию и аккумуляция НДС — теперь общая сумма будет распределяться пропорционально. Часть НДС будет аккумулироваться на специальных счетах предприятий, а часть будет перечисляться в Государственный бюджет Украины. При этом пропорциональность зависит от вида реализуемой продукции.

21 березня 2016 12:57
переглядів:
1430